Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Rajonet:Durrës (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kategoritë
Lloji

designer - Durrës

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 12 rezultate (Këshilla për kërkim)

Kerkoj arkitekt / designer

Durrës, Shqipëri
Kerkojme te punesojme arkitekt me pervoje ne fushen e mobilerise i cili te dije te perdore programet autocad, sketchup, rhino etj. prioritet kane kandidatet qe kane njohuri te gjuhes italiane. page shume e mire afati i fundit i aplikimit: 15/11/2021 14:40

Durres, ofrohet vend pune arkitekt / designer

MobilYacht

-
Durrës, Shqipëri
Kerkojme te punesojme arkitekt me pervoje ne fushen e mobilerise i cili te dije te perdore programet autocad, sketchup, rhino etj. prioritet kane kandidatet qe kane njohuri te gjuhes italiane. cel. : 00355 682012703

Durres, ofrohet vend pune web & graphic designer

Albanian HR Solutions

-
Durrës, Shqipëri
Agjencia e punësimit "albanian hr solutions sh.p.k." është një agjenci e mbështetur mbi një rrjet ekspertësh e cila ofron shërbime dhe konsulencë në fushën e burimeve njerëzore. albanian hr solutions ka nisur procesin e selektimit për postin: web & graphic designer kërkesat/kualifikimet: -të ketë eksperiencë pune minimumi 3 vite në këtë p...

Durres, ofrohet vend pune web & graphic designer

Albanian HR Solutions

-
Durrës, Shqipëri
Agjencia e punësimit "albanian hr solutions sh.p.k." është një agjenci e mbështetur mbi një rrjet ekspertësh e cila ofron shërbime dhe konsulencë në fushën e burimeve njerëzore. albanian hr solutions ka nisur procesin e selektimit për postin: web & graphic designer kërkesat/kualifikimet: -të ketë eksperiencë pune minimumi 3 vite në këtë p...

Kube studios kerkon te punesoje graphic designer

Durrës, Shqipëri
Pergjegjesite ~bashkëpunues me ekipin për të siguruar qëndrueshmërinë e modeleve në media të ndryshme ~ te jete i afte te krijoje logot bindëse dhe efektive, dizajne, media të shtypura dhe dixhitale ~te ndjeke standardet aktuale të industrisë dhe teknologjisë, mediat sociale, faktoret konkurrues dhe tendencat e tregut kualifikimet ~diplom...

Durres, ofroj vend pune arkitekt dhe interior designer

Vesa Solutions shpk

-
Durrës, Shqipëri
Vesa solutions, kerkon te punesoje arkitekt & interior designer kriteret/kualifikimet 1. te kete mbaruar fakultetin e inxhinierise dega arkitekture ose te jete ne perfundim te saj; 2. te jete njohes shume i mire i programeve baze dhe inxhinierike te kompjuterit autocad 2d, sketchup 3d, vray sketchup, photoshop ; 3. te zoteroje gjuhen angl...

Kerkohet arkitekt / designer me pervoje ne fushen e mobilerise

Durrës, Shqipëri
Kerkojme te punesojme arkitekt me pervoje ne fushen e mobilerise i cili te dije te perdore programet autocad, sketchup, rhino etj. prioritet kane kandidatet qe kane njohuri te gjuhes italiane. afati i fundit i aplikimit: 15/11/2021 14:50

Durres, ofroj vend pune per asistent arkitekt (interior designer)

MOBILJERI

-
Durrës, Shqipëri
Durres, ofroj vend pune per asistent arkitekt (interior designer) per mobileri kandidatet duhet te kene eksperience me programet 3d si sketchup, autokad. ju lutem na dergoni nje cv ne adresen: design.castorea@gmail.com cel: 068 47 74 260 adresa: l14, rr. asti nushi, shkozet, durres + apliko

Durres, ofroj vend pune web designer / developer & seo specialist

Vesa Solutions shpk

-
Durrës, Shqipëri
Vesa solutions, kompania lider në fushën e marketingut & web design-it, shpall vendin vakant per poziocionin: web developer/ designer & seo specialist. ► kërkesat : • të ketë njohuri shumë të mira në platformat cms si : wordpress & joomla (cms të tjera përbëjnë avantazh) • të ketë njohuri të mira të parimeve të seo ► kanë avantazh aplikan...

Vend pune! durres!

KL-ED Fiber

-
Durrës, Shqipëri
Kl-ed fiber eshte nje kompani e cila operon ne zonen e durresit ne fushen e telekomunikacionit e cila kerkon te zgjeroje stafin ne pozicionet: it-support, specialist terreni fiber dhe graphic designer. te interesuarit te dergojne cv-ne ne adresen e-mailit: [email protected] vendosni ne subjekt pozicionin per te cilin po aplikoni! per me s...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune designer durres

Njoftime pune designer durres dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane