Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:ola1 sh.p.k (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
Lloji

designer - ola1 sh.p.k

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 4 nga 4 rezultate (Këshilla për kërkim)

Graphic designer

ola1 sh.p.k

-
Tiranë, Shqipëri
Ola 1 shpk (www.ola1.com ) kerkon te punesoje graphic designer me keto kualifikime: 1. diplome universitare ne kete fushe. 2. eksperience pune te pakten 2 vjet, ku te kete kryer funksione/detyra qe i permbahen ketij profili. 3. njohje e padiskutueshme e programeve adobe illustrator, photoshop, corel draw, etj. 4. nje portofol te puneve te...

Tirane, ofroj vend pune graphic designer

ola1 sh.p.k

-
Tiranë, Shqipëri
Ola 1 shpk (www.ola1.com ) kerkon te punesoje graphic designer me keto kualifikime: 1. diplome universitare ne kete fushe. 2. eksperience pune te pakten 2 vjet, ku te kete kryer funksione/detyra qe i permbahen ketij profili. 3. njohje e padiskutueshme e programeve adobe illustrator, photoshop, corel draw, etj. 4. nje portofol te puneve te...

Tirane, ofroj vend pune marketing manager

ola1 sh.p.k

-
Tiranë, Shqipëri
Ola 1 shpk kerkon te punesoje nje marketing manager. aftesite, kualifikimet dhe detyrat kryesore qe do te kete/realizoje kandidati jane si me poshte: te hartoje projekte marketing ne ndihme te objektivave te marketingut permes kanaleve dhe segmenteve te ndryshme, ne mbeshtetje te planit te pergjithshem te marketingut. krijimi dhe ndertimi...

Tirane, ofrohet vend pune marketing manager cohl's

ola1 sh.p.k

-
Tiranë, Shqipëri
Ola 1 shpk kerkon te punesoje nje marketing manager cohl's. aftesite, kualifikimet dhe detyrat kryesore qe do te kete/realizoje kandidati jane si me poshte: te hartoje projekte marketing ne ndihme te objektivave te marketingut permes kanaleve dhe segmenteve te ndryshme, ne mbeshtetje te planit te pergjithshem te marketingut. krijimi dhe n...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - designer ola1 sh p k

Designer ola1 sh p k dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane