Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:dconnect (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(3)
Lloji
  • Pa përcaktuar(3)

designer - dconnect

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 3 nga 3 rezultate (Këshilla për kërkim)

Tirane, ofroj vend pune graphic designer

dconnect

-
Tiranë, Shqipëri
We are a fast growing creative/digital agency specialized in providing a full range of digital solutions. our digital agency is looking for entry level graphic designer. these roles will often involve working directly with the user experience of a given company's existing core products as well as building and researching opportunities to ...

Tirane, ofroj vend pune web and ui/ux designer

dconnect

-
Tiranë, Shqipëri
We are a fast growing creative/digital agency specialized in providing a full range of digital solutions. our digital agency is looking for entry level ui/ux designer. these roles will often involve working directly with the user experience of a given company's existing core products as well as building and researching opportunities to la...

Tirane, ofroj vend pune junior web developer-designer (0-1 year experience)

dconnect

-
Tiranë, Shqipëri
Digital connect is recruiting a full time junior developer/designer responsible for supporting designers and developers with the execution of projects, at all phases of the process from initial concepts to design, implementation and testing final site. responsibilities: assist in developing and maintaining websites. test and troubleshoot ...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - designer dconnect

Designer dconnect dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane