Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:The Headhunter (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë

designer - The Headhunter

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 3 nga 3 rezultate (Këshilla për kërkim)

Senior ux designer

The Headhunter

-
Prishtinë, Kosovë
Good job! good life! the headhunter group is an innovative hr company operating in the usa, albania, kosovo, montenegro, north macedonia, bosnia & herzegovina, greece, serbia, and cyprus. we offer the newest mentality in the hr industry and our core businesses are candidates and clients. on behalf of our client, a leading german tech inve...

Java technical lead & project manager – tirana and italy

The Headhunter

-
Tiranë, Shqipëri
Job good! life good! the headhunter group is an innovative staffing and recruiting company operating in albania, kosovo, montenegro, macedonia, bosnia & herzegovina, greece, serbia, cyprus and usa. we offer the newest mentality in staffing industry and our core business are candidates and clients. for our client, an it engineering and con...

Java senior developer – tirana and italy

The Headhunter

-
Tiranë, Shqipëri
Job good! life good! the headhunter group is an innovative staffing and recruiting company operating in albania, kosovo, montenegro, macedonia, bosnia & herzegovina, greece, serbia, cyprus and usa. we offer the newest mentality in staffing industry and our core business are candidates and clients. for our client, an it engineering and con...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - designer the headhunter

Designer the headhunter dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane