Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:TOK / Digital Agency (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(6)
Lloji
  • Pa përcaktuar(6)

designer - TOK / Digital Agency

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 6 nga 6 rezultate (Këshilla për kërkim)

Tirane, ofrohet vend pune graphic designer

TOK / Digital Agency

-
Tiranë, Shqipëri
Graphic designer requirements: degree in graphic design or computer sciences. good communication skills. creativity and graphic design skills. proficiency in marketing disciplines. must be self-motivated. be able to produce original ideas. please send your cv and portfolio at info@tok.al + apliko

Tirane, ofrohet vend pune graphic designer

TOK / Digital Agency

-
Tiranë, Shqipëri
Graphic designer requirements: degree in graphic design or computer sciences. good communication skills. creativity and graphic design skills. proficiency in marketing disciplines. must be self-motivated. be able to produce original ideas. please send your cv and portfolio at info@tok.al + apliko

Tirane, ofroj vend pune graphic designer

TOK / Digital Agency

-
Tiranë, Shqipëri
Graphic designer requirements: degree in graphic design or computer sciences. good communication skills. creativity and graphic design skills. proficiency in marketing disciplines. must be self-motivated. be able to produce original ideas. please send your cv and portfolio at info@tok.al + apliko

Tirane, ofrohet vend pune senior web developer

TOK / Digital Agency

-
Tiranë, Shqipëri
Tok / digital agency is looking for a front-end web developer who is motivated to combine the art of design with the art of programming. responsibilities will include translation of the ui/ux design wireframes to actual code that will produce visual elements of the application. you will work with the ui/ux designer and bridge the gap betw...

Tirane, ofroj vend pune web developer

TOK / Digital Agency

-
Tiranë, Shqipëri
Tok / digital agency is looking for a front-end web developer who is motivated to combine the art of design with the art of programming. responsibilities will include translation of the ui/ux design wireframes to actual code that will produce visual elements of the application. you will work with the ui/ux designer and bridge the gap betw...

Tirane, ofroj vend pune web developer

TOK / Digital Agency

-
Tiranë, Shqipëri
Tok / digital agency is looking for a front-end web developer who is motivated to combine the art of design with the art of programming. responsibilities will include translation of the ui/ux design wireframes to actual code that will produce visual elements of the application. you will work with the ui/ux designer and bridge the gap betw...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - designer tok digital agency

Designer tok digital agency dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane