Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:Sinteza.Digital (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
Lloji

designer - Sinteza.Digital

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 4 nga 4 rezultate (Këshilla për kërkim)

Designer and video editor

Sinteza.Digital

-
Tiranë, Shqipëri
Sinteza digital është një agjensi marketingu mediash sociale, e themeluar në 2019. me qendër në tiranë, ekipi ynë zhvillon strategji efektive dhe të përqendruara në rezultatet e marketingut për kompanitë që kerkojne te zhvillohen. ne kemi aftësitë, njohuritë dhe ekspertizën për të këshilluar dhe për të dhënë të gjitha shërbimet e duhura p...

Tirane, ofrohet vend pune designer and video editor

Sinteza.Digital

-
Tiranë, Shqipëri
Sinteza digital është një agjensi marketingu mediash sociale, e themeluar në 2019. me qendër në tiranë, ekipi ynë zhvillon strategji efektive dhe të përqendruara në rezultatet e marketingut për kompanitë që kerkojne te zhvillohen. ne kemi aftësitë, njohuritë dhe ekspertizën për të këshilluar dhe për të dhënë të gjitha shërbimet e duhura p...

Tirane, ofrohet vend pune designer and video editor

Sinteza.Digital

-
Tiranë, Shqipëri
Sinteza digital është një agjensi marketingu mediash sociale, e themeluar në 2019. me qendër në tiranë, ekipi ynë zhvillon strategji efektive dhe të përqendruara në rezultatet e marketingut për kompanitë që kerkojne te zhvillohen. ne kemi aftësitë, njohuritë dhe ekspertizën për të këshilluar dhe për të dhënë të gjitha shërbimet e duhura p...

Tirane, ofrohet vend pune content creator & copywriter

Sinteza.Digital

-
Tiranë, Shqipëri
Sinteza.digital bazuar ne tirane, me operacione brenda dhe jashte shqiperise, ne ndertojme dhe implementojme strategji marketingu efektive dhe te fokusuara ne rezultate per kompani inovative. ne kemi aftesite, njohurite dhe ekspertizen per te keshilluar dhe per te realizuar fushata te suksesshme marketingu. kerkojme te punesojme nje conte...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - designer sinteza digital

Designer sinteza digital dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane