Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:Numarics (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë

designer - Numarics

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 3 nga 3 rezultate (Këshilla për kërkim)

Graphic designer

Numarics

-
Prishtinë, Kosovë
Graphic designer numarics numarics is an award winning startup for smes (best of swiss app 2021) and one of the fastest growing fintech companies in switzerland (fintech energy, 2022), which helps you to run your business on a daily basis including accounting, payroll and many more things that you can see on www.numarics.com/en . numarics...

Motion graphic designer

Numarics

-
Prishtinë, Kosovë
Motion graphic designer numarics numarics is an award winning startup for smes (best of swiss app 2021) and one of the fastest growing fintech companies in switzerland (fintech energy, 2022), which helps you to run your business on a daily basis including accounting, payroll and many more things that you can see on www.numarics.com/en . n...

Video editor

Numarics

-
Prishtinë, Kosovë
Video editor numarics numarics is an award winning startup for smes (best of swiss app 2021) and one of the fastest growing fintech companies in switzerland (fintech energy, 2022), which helps you to run your business on a daily basis including accounting, payroll and many more things that you can see on www.numarics.com/en . numarics is ...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - designer numarics

Designer numarics dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane