Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:Metrical-Engineering (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(4)
Lloji
  • Pa përcaktuar(4)

designer - Metrical-Engineering

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 4 nga 4 rezultate (Këshilla për kërkim)

Tirane, ofrohet vend pune web designer

Metrical-Engineering

-
Tiranë, Shqipëri
Ricerchiamo un disegnatore web che abbia una visione completa di come si crea una pagina web. una persona entusiasta ed aggiornata sulle nuove tecnologie e che abbia la capacità di capire le priorità di implementazione. il candidato ideale è un abile professionista creativo che prospera in un ambiente di squadra. creerai l'aspetto, il lay...

Tirane, ofrohet vend pune web designer

Metrical-Engineering

-
Tiranë, Shqipëri
Ricerchiamo un disegnatore web che abbia una visione completa di come si crea una pagina web. una persona entusiasta ed aggiornata sulle nuove tecnologie e che abbia la capacità di capire le priorità di implementazione. il candidato ideale è un abile professionista creativo che prospera in un ambiente di squadra. creerai l'aspetto, il lay...

Tirane, ofrohet vend pune full-stack developer (hybrid)

Metrical-Engineering

-
Tiranë, Shqipëri
Ricerchiamo un programmatore che abbia una visione completa di come si sviluppa una web application. una persona entusiasta ed aggiornata sulle nuove tecnologie e che abbia la capacità di capire le priorità di implementazione. i tuoi obiettivi saranno: contribuire alla crescita del nostro vrms sviluppato in ruby on rails lavorare assieme ...

Tirane, ofrohet vend pune full-stack developer (hybrid)

Metrical-Engineering

-
Tiranë, Shqipëri
Ricerchiamo un programmatore che abbia una visione completa di come si sviluppa una web application. una persona entusiasta ed aggiornata sulle nuove tecnologie e che abbia la capacità di capire le priorità di implementazione. i tuoi obiettivi saranno: contribuire alla crescita del nostro vrms sviluppato in ruby on rails lavorare assieme ...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - designer metrical engineering

Designer metrical engineering dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane