Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:Mesh COM (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
Lloji

designer - Mesh COM

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 2 nga 2 rezultate (Këshilla për kërkim)

Graphic designer

Mesh COM

-
Prishtinë, Kosovë
Mesh com is a web application and web development company founded in march 2016. since then, we have grown to a team of 11 employees, with offices in in austria, kosovo, usa, canada and switzerland. location : prishtinë job position: 1x graphic designer (internship) responsibilities: creating a wide range of graphics and layouts for produ...

Graphic designer

Mesh COM

-
Prishtinë, Kosovë
Mesh com is a web application and web development company founded in march 2016. since then, we have grown to a team of 11 employees, with offices in in austria, kosovo, usa, canada and switzerland. location : prishtinë job position: 1x graphic designer (internship) responsibilities: creating a wide range of graphics and layouts for produ...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - designer mesh com

Designer mesh com dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane