Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:MANAGEMENT DEVELOPMENT ASSOCIATES (MDA) (Fshij) Fshijini të gjitha

designer - MANAGEMENT DEVELOPMENT ASSOCIATES (MDA)

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Graphic designer

Vacancy announcement position: graphic designer (1 position) dead line: 25.10.2022 contract duration: 1 year, with possibility of extension starting date: asap general functions duties and responsibilities: responsible for graphic design of all mda promotional materials, including for all divisions and mda foundation. responsible for prep...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - designer management development associates mda

Designer management development associates mda dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane