Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:Landmark Communications (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(3)
Lloji
  • Pa përcaktuar(3)

designer - Landmark Communications

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 3 nga 3 rezultate (Këshilla për kërkim)

Sharepoint senior developer position

Landmark Communications

-
Tiranë, Shqipëri
Position requirements 5 years working with microsoft sharepoint. knowledge of sharepoint 2010/2013/2016 5 years experience working with c# and microsoft .net framework 5 years experience in web development technologies including but not limited to experience with html, html5, css, javascript, or other css, and javascript frameworks. 3 yea...

Tirane, ofroj vend pune sharepoint senior developer position

Landmark Communications

-
Tiranë, Shqipëri
Position requirements 5 years working with microsoft sharepoint. knowledge of sharepoint 2010/2013/2016 5 years experience working with c# and microsoft .net framework 5 years experience in web development technologies including but not limited to experience with html, html5, css, javascript, or other css, and javascript frameworks. 3 yea...

Tirane, ofroj vend pune sharepoint senior developer position

Landmark Communications

-
Tiranë, Shqipëri
Position requirements 5 years working with microsoft sharepoint. knowledge of sharepoint 2010/2013/2016 5 years experience working with c# and microsoft .net framework 5 years experience in web development technologies including but not limited to experience with html, html5, css, javascript, or other css, and javascript frameworks. 3 yea...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - designer landmark communications

Designer landmark communications dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane