Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:Kostricani-Technology (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kategoritë
Lloji

designer - Kostricani-Technology

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 4 nga 4 rezultate (Këshilla për kërkim)

Graphic designer

Kostricani-Technology

-
Tiranë, Shqipëri
Kostricani shpk kompani qe operon ne tregun nderkombetar ne webdevelopment edhe graphic design kerkon te punesoje full time: 4 graphic designer (f) aftësitë e kërkuara: – të ketë eksperiencë pune. – të jetë origjinal, me sens të lartë kreativiteti dhe vizualiteti – të jetë i kujdesshëm ndaj detajeve – të jetë fleksibël, entuziast dhe konf...

We are looking for graphic designer

Kostricani-Technology

-
Tiranë, Shqipëri
Kostricani shpk kompani qe operon ne tregun nderkombetar ne web development edhe graphic design kerkon te punesoje full time: 2 graphic designer (f) aftesite e kerkuara: te kete eksperience pune. te jete i kujdesshem ndaj detajeve. te jete original, me sens te larte kreativiteti dhe vizualiteti. te dije anglisht. te jete fleksibel, entuzi...

Tirane, ofroj vend pune graphic designer

Kostricani-Technology

-
Tiranë, Shqipëri
Kostricani shpk kompani qe operon ne tregun nderkombetar ne webdevelopment edhe graphic design kerkon te punesoje full time: 4 graphic designer (f) aftësitë e kërkuara: - të ketë eksperiencë pune. - të jetë origjinal, me sens të lartë kreativiteti dhe vizualiteti - të jetë i kujdesshëm ndaj detajeve - të jetë fleksibël, entuziast dhe konf...

Tirane, ofrohet vend pune web designer (f)

Kostricani-Technology

-
Tiranë, Shqipëri
Kostricani shpk kompani qe operon ne tregun nderkombetar ne webdevelopment edhe graphic design kerkon te punesoje full time: web designer (f) aftësitë e kërkuara: - të ketë eksperiencë pune ne dizenjimin e mock-up per website. - të jetë origjinal, me sens të lartë kreativiteti dhe vizualiteti - të jetë i kujdesshëm ndaj detajeve - të jetë...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - designer kostricani technology

Designer kostricani technology dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane