Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:Ketri Web (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
Lloji

designer - Ketri Web

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 4 nga 4 rezultate (Këshilla për kërkim)

Ketri web - ui/ux designer

Ketri Web

-
Shqipëri
Kërkojmë një ui/ux designer të talentuar për t'iu bashkuar ekipit tonë! kandidati ideal ka interes aktiv për ux, dëshiron të kuptojë se si njerëzit ndërveprojnë me pajisjet dhe teknologjinë, është i vendosur të zgjidhë problematikat e tyre dhe të thjeshtëzojë gjërat. veç kësaj, ai ose ajo ka minimalisht 3 vite përvojë në këtë fushë, një p...

Ketri web - ui/ux designer

Ketri Web

-
Tiranë, Shqipëri
Kërkojmë një ui/ux designer të talentuar për t'iu bashkuar ekipit tonë! kandidati ideal ka interes aktiv për ux, dëshiron të kuptojë se si njerëzit ndërveprojnë me pajisjet dhe teknologjinë, është i vendosur të zgjidhë problematikat e tyre dhe të thjeshtëzojë gjërat. veç kësaj, ai ose ajo ka minimalisht 3 vite përvojë në këtë fushë, një p...

Ketri web - graphic designer (tiranë)

Ketri Web

-
Tiranë, Shqipëri
Jemi në kërkim të një individi të talentuar në pozicionin "graphic designer". kandidatët duhet të kenë të paktën 3 vite eksperiencë pune në këtë profil. detyrat - krijimi i brand books, branscapes - krijimi i wireframes, prototypes dhe user interfaces - krijimi i materialeve promovuese njohuri të domosdoshme teknike - koncepte teorike të ...

Ketri web - web/ux designer (tiranë)

Ketri Web

-
Tiranë, Shqipëri
Ketri web, kompani programimi e specializuar në programim custom për web, kërkon një individ të talentuar në pozicionin "web/ux designer" . detyrat - kërkimi dhe analiza e sjelljes së përdorueseve - krijimi i wireframes dhe prototypes - krijimi i dizajnit të website-eve / aplikacioneve web - përpunimi i imazheve të ndryshme për web - test...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - designer ketri web

Designer ketri web dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane