Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:Imp (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë

designer - Imp

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 3 nga 3 rezultate (Këshilla për kërkim)

Tirane, dx print kerkon •grafik designer

Imp

-
Tiranë, Shqipëri
Dx print kerkon te zgjeroj stafin me •grafik designer te kete eksperience ne fushen e reklamave pagesa teper e kenaqshme kushte shume te mira pune na kontaktoni 067 700 5000 dergoni cv tuaj ne: dxprintreklama@gmail.com

Tirane, dx print kerkon te zgjeroj stafin me •grafik designer

Imp

-
Tiranë, Shqipëri
Dx print kerkon te zgjeroj stafin me •grafik designer te kete eksperience ne fushen e reklamave pagesa teper e kenaqshme kushte shume te mira pune na kontaktoni 067 700 5000 dergoni cv tuaj ne: dxprintreklama@gmail.com

Tirane, dx print kerkon te zgjeroj stafin me •grafik designer te kete eksperience ne fushen e reklamave pagesa teper e k...

Imp

-
Tiranë, Shqipëri
Dx print kerkon te zgjeroj stafin me •grafik designer te kete eksperience ne fushen e reklamave pagesa teper e kenaqshme kushte shume te mira pune na kontaktoni 067 700 5000 dergoni cv tuaj ne: dxprintreklama@gmail.com

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - designer imp

Designer imp dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane