Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:Flex Business Solutions (Fshij) Fshijini të gjitha

designer - Flex Business Solutions

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 4 nga 4 rezultate (Këshilla për kërkim)

Architect - 3d designer

Flex Business Solutions

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi we are formed as professional service firm to provide support to our office in new york, usa from concept planning through completion, with a highly skilled professional team working together, using common sense and practical experience. our current open positions in each department in our office in tirana: project coordinator ...

Account manager

Flex Business Solutions

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi we are formed as professional service firm to provide support to our office in new york, usa from concept planning through completion, with a highly skilled professional team working together, using common sense and practical experience. our current open positions in each department in our office in tirana: project coordinator ...

Project administrator

Flex Business Solutions

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi we are formed as professional service firm to provide support to our office in new york, usa from concept planning through completion, with a highly skilled professional team working together, using common sense and practical experience. our current open positions in each department in our office in tirana: project coordinator ...

Reactjs developer

Flex Business Solutions

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi we are formed as professional service firm to provide support to our office in new york, usa from concept planning through completion, with a highly skilled professional team working together, using common sense and practical experience. our current open positions in each department in our office in tirana: project coordinator ...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - designer flex business solutions

Designer flex business solutions dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane