Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:Finnie Consulting (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Lloji

designer - Finnie Consulting

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 2 nga 2 rezultate (Këshilla për kërkim)

Web designer

Finnie Consulting

-
Prishtinë, Kosovë
Job title: graphic designer with ux/ui skills we are finnie consulting (www.finnie.consulting), an agency with offices in hamburg and prishtina with a staff of more than 50 people and with several years of experience. our company specializes in developing websites and web applications. we have clients from all across europe. finnie consul...

Ui/ux designer

Finnie Consulting

-
Prishtinë, Kosovë
Job title: graphic designer with ux/ui skills we are finnie consulting (www.finnie.consulting), an agency with offices in hamburg and prishtina with a staff of more than 50 people and with several years of experience. our company specializes in developing websites and web applications. we have clients from all across europe. finnie consul...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - designer finnie consulting

Designer finnie consulting dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane