Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:F&M Reklama (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
Lloji

designer - F&M Reklama

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 3 nga 3 rezultate (Këshilla për kërkim)

Graphic designer - e re

F&M Reklama

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi fm reklama është një nga kompanitë kryesorë në tregun e reklamave në shqipëri, e cila ofron të gjitha produktet dhe shërbimet në fushën e reklamimit, ku përfshihen: tabela ndriçuese, printime dixhitale indoor/outdoor, punime me gërma 3d, punime profesionale të teknologjisë led, reklama në seri, billborde, karburante, stenda pro...

Je graphic designer profesionist?

F&M Reklama

-
Shqipëri
Je i apasionuar pas dizajnit dhe risive të fundit? je i kujdesshëm ndaj detajeve në përmbylljen e një projekti? ti je i duhuri për ne! cfarë kërkojmë? edukimi : studime në grafik dizajn, pikturë, arkitekturë, etj. eksperienca & kualifikimet: përvojë pune + 2 vjet si dizenjator; njohuri dhe përvoja trajnimi e kualifikimi në dizajn, pikturë...

Tirane, ofroj vend pune grafik dizajn

F&M Reklama

-
Tiranë, Shqipëri
Fm reklama është një nga kompanitë kryesorë në tregun e reklamave në shqipëri, e cila ofron të gjitha produktet dhe shërbimet në fushën e reklamimit, ku përfshihen: tabela ndriçuese, printime dixhitale indoor/outdoor, punime me gërma 3d, punime profesionale të teknologjisë led, reklama në seri, billborde, karburante, stenda promocionale, ...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - designer f m reklama

Designer f m reklama dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane