Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:EuroMarketing (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(4)
Lloji
  • Pa përcaktuar(4)

designer - EuroMarketing

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 4 nga 4 rezultate (Këshilla për kërkim)

Tirane, ofrohet vend pune frontend developer / backend developer / ux designer

EuroMarketing

-
Tiranë, Shqipëri
Kerkohet frontend developer /backend developer / ux designer 1. frontend developer: reactjs angular vuejs typescript html5/css3 git, agile methodology, ci/cd, aws njohuri ne fushen e cryptocurrency 2. backend developer: nodejs expressjs nestjs sql postgresql nosql mysql mongodb python/php/.net typescript, linux nginx/apache git, agile met...

Tirane, ofrohet vend pune frontend developer / backend developer / ux designer

EuroMarketing

-
Tiranë, Shqipëri
Kerkohet frontend developer /backend developer / ux designer 1. frontend developer: reactjs angular vuejs typescript html5/css3 git, agile methodology, ci/cd, aws njohuri ne fushen e cryptocurrency 2. backend developer: nodejs expressjs nestjs sql postgresql nosql mysql mongodb python/php/.net typescript, linux nginx/apache git, agile met...

Tirane, ofrohet vend pune frontend developer / backend developer / ux designer

EuroMarketing

-
Tiranë, Shqipëri
Kerkohet frontend developer /backend developer / ux designer 1. frontend developer: reactjs angular vuejs typescript html5/css3 git, agile methodology, ci/cd, aws njohuri ne fushen e cryptocurrency 2. backend developer: nodejs expressjs nestjs sql postgresql nosql mysql mongodb python/php/.net typescript, linux nginx/apache git, agile met...

Tirane, ofrohet vend pune frontend developer / backend developer / ux designer

EuroMarketing

-
Tiranë, Shqipëri
Kerkohet frontend developer /backend developer / ux designer 1. frontend developer: reactjs angular vuejs typescript html5/css3 git, agile methodology, ci/cd, aws njohuri ne fushen e cryptocurrency 2. backend developer: nodejs expressjs nestjs sql postgresql nosql mysql mongodb python/php/.net typescript, linux nginx/apache git, agile met...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - designer euromarketing

Designer euromarketing dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane