Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:E2 Partners (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(6)
Lloji
  • Pa përcaktuar(6)

designer - E2 Partners

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 6 nga 6 rezultate (Këshilla për kërkim)

Tirane, ofroj vend pune designer

E2 Partners

-
Tiranë, Shqipëri
E2 partners group,on behalf of its client is looking for motivated candidates to join an amazing team in the position designer. role and responsibilities: study design briefs and determine requirements prepares work to be accomplished by gathering information and materials. schedule projects and define budget constraints conceptualize vis...

Tirane, ofroj vend pune designer

E2 Partners

-
Tiranë, Shqipëri
E2 partners group,on behalf of its client is looking for motivated candidates to join an amazing team in the position designer. role and responsibilities the main role for this position is to work on: study design briefs and determine requirements prepares work to be accomplished by gathering information and materials. schedule projects a...

Tirane, ofroj vend pune graphic designer

E2 Partners

-
Tiranë, Shqipëri
E2 partners group,on behalf of its client is looking for motivated candidates to join an amazing team in the position graphic designer. role and responsibilities the main role for this position is to work on: study design briefs and determine requirements prepares work to be accomplished by gathering information and materials. schedule pr...

Tirane, ofroj vend pune graphic designer

E2 Partners

-
Tiranë, Shqipëri
E2 partners group,on behalf of its client is looking for motivated candidates to join an amazing team in the position graphic designer. role and responsibilities the main role for this position is to work on: study design briefs and determine requirements prepares work to be accomplished by gathering information and materials. schedule pr...

Tirane, ofroj vend pune creative director/designer

E2 Partners

-
Tiranë, Shqipëri
E2 partners group,on behalf of its client is looking for motivated candidates to join an amazing team in the position creative director/designer. key responsibilities: build, lead, and review work of the creative team in the production of all web, print, and digital marketing collateral spearhead and manage content strategy for both small...

Tirane, ofroj vend pune creative director/designer

E2 Partners

-
Tiranë, Shqipëri
E2 partners group,on behalf of its client is looking for motivated candidates to join an amazing team in the position creative director/designer. key responsibilities: build, lead, and review work of the creative team in the production of all web, print, and digital marketing collateral spearhead and manage content strategy for both small...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - designer e2 partners

Designer e2 partners dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane