Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:Digital Head (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(3)
Lloji
  • Pa përcaktuar(3)

designer - Digital Head

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 3 nga 3 rezultate (Këshilla për kërkim)

Tirane, ofroj vend pune graphic designer

Digital Head

-
Tiranë, Shqipëri
Digital head është një agjenci e specializuar në digital marketing duke ofruar një sërë shërbimesh si social media management, social media advertising, content marketing, blog marketing, ppc, seo, e-mail marketing, digital marketing consulting etj. https://digitalhead.al/ korrektesia, perkushtimi dhe mbi te gjitha dashuria dhe pasioni pe...

Tirane, ofroj vend pune motion designer

Digital Head

-
Tiranë, Shqipëri
Digital head kerkon te punesoje nje motion designer. kandidatet duhet te kene njohuri te programit adobe premier pro. njohuri shtese si te gjitha programet e adobe, eksperienca ne editimin dhe montazhin e videove, apo pasioni per fotografine dhe filmimin perbejne avantazh. https://digitalhead.al/ per me teper informacion kontaktoni ne 069...

Tirane, ofrohet vend pune graphic designer

Digital Head

-
Tiranë, Shqipëri
Digital head është një agjenci e specializuar në digital marketing duke ofruar një sërë shërbimesh si social media management, social media advertising, content marketing, blog marketing, ppc, seo, e-mail marketing, digital marketing consulting etj. https://digitalhead.al/ korrektesia, perkushtimi dhe mbi te gjitha dashuria dhe pasioni pe...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - designer digital head

Designer digital head dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane