Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:Dart Marketing & Communication (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kategoritë

designer - Dart Marketing & Communication

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Graphic designer

Dart Marketing & Communication

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi dart marketing &communication eshte ne kerkim te pozicionit: graphic designer detyrat të dizenjojë fushata marketingu për klientë; të jetë krijues duke ofruar ide inovatore në design; zhvillim/propozim kompozime grafike që i përshtaten kërkesës së klientit; prezantim idesh dhe konceptesh të reja për klientët; realizim projektes...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - designer dart marketing communication

Designer dart marketing communication dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane