Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:BP TECH (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(3)
Lloji
  • Pa përcaktuar(3)

designer - BP TECH

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 3 nga 3 rezultate (Këshilla për kërkim)

Social media designer

BP TECH

-
Tiranë, Shqipëri
Bp tech pjese e grupit bpoint me seli ne rome, rimini dhe tirane kërkon të punësojë kandidatë me eksperiencë për pozicionin e " social media designer ". kanditati kerkohet qe te kete: eksperience ne brand creative design eksperience ne logo design eksperience ne social media design eksperience ne web design (psh wordpress) paga nga me kon...

Tirane, ofrohet vend pune graphic designer

BP TECH

-
Tiranë, Shqipëri
Bp tech group kërkon të punësojë tre graphic designers me eksperiencë, përgjegjësitë e të cilit/së cilës do jenë: - të dizenjojë përmbajtje grafike, infografike dhe ilustrime - të gjenerojë koncepte të reja bazuar tek kërkesat për logo, grafikë websitesh, etj. - të bashkëpunojnë me artist creator-in për bannera publicitarë, fushata dhe ko...

Tirane, ofroj vend pune grafike

BP TECH

-
Tiranë, Shqipëri
Bp tech, kërkon të punesojë designer me kohë të plotë : detyrat dhe përgjegjesitë: • të krijojë dizajne, koncepte për broshura, prezantime, flyer-a, fletëpalosje etj • konceptimin e materialeve promocionale, për produkte/promocione/fushata etj; • të mendojë në mënyrë kreative për të nxjerrë ide dhe koncepte të reja; • të punojë ne grup pe...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - designer bp tech

Designer bp tech dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane