Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:AssistDigital Tirana (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kategoritë
Lloji

designer - AssistDigital Tirana

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 3 nga 3 rezultate (Këshilla për kërkim)

Senior ux designer

AssistDigital Tirana

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi assist digital is a customer experience management company. we specialize in end-to-end services that combine the potential of human and artificial intelligence to improve our client's performance. for our office in tirana, we are looking for a : senior ux designer detyrat what will you do? elaborate concept of design for new d...

Assistdigital tirana senior ux designer

AssistDigital Tirana

-
Tiranë, Shqipëri
Assist digital is a customer experience management company. we specialize in end-to-end services that combine the potential of human and artificial intelligence to improve our client’s performance. for our office in tirana, we are looking for a senior ux designer what will you do? elaborate concept of design for new digital services (web,...

For our office in tirana, we are looking for a senior ux designer

AssistDigital Tirana

-
Tiranë, Shqipëri
For our office in tirana, we are looking for a senior ux designer what will you do? elaborate concept of design for new digital services (web, mobile, smart tv etc.) destined to complex environments (home baking, intranet, e-commerce platforms, mobile apps etc.) define flows and elaborate informative architecture create customer journeys ...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - designer assistdigital tirana

Designer assistdigital tirana dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane