Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:Arkevo Group (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(2)
Lloji
  • Pa përcaktuar(2)

designer - Arkevo Group

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 2 nga 2 rezultate (Këshilla për kërkim)

Tirane, ofroj vend pune senior graphic designer

Arkevo Group

-
Tiranë, Shqipëri
Kërkohet senior graphic designer! arkevo group kërkon të punësojë një graphic designer me eksperiencë, përgjegjësitë e të cilit/së cilës do jenë: - të dizenjojë përmbajtje grafike, infografike dhe ilustrime - të gjenerojë koncepte të reja bazuar tek kërkesat për logo, grafikë websitesh, etj. - të bashkëpunojë me content creator-in për ban...

Tirane, ofroj vend pune gazetare per zbardhjen me mediat

Arkevo Group

-
Tiranë, Shqipëri
Kërkohet të punësohet një gazetare për zbardhje me mediat e cila të kryejë: - leximin e njoftimeve për shtyp në media të ndryshme - kërkim i artikujve - vendosja dhe mbajtja e kontakteve - krijim i artikujve të nevojshëm për dalje në shtyp në bashkëpunim me designer-in - redaktim, krijim dhe editim i përmbajtjes së nevojshme për dalje në ...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - designer arkevo group

Designer arkevo group dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane