Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:Altech Solutions (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(3)
Lloji
  • Pa përcaktuar(3)

designer - Altech Solutions

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 3 nga 3 rezultate (Këshilla për kërkim)

Graphic designer

Altech Solutions

-
Shqipëri
Altech solutions kerkon graphic designer: - te ndertoj grafike per webfaqet e klienteve, te ndertoj web template ne pdf - te ndertoje logo, banner, etj. punohet: - nga e hena ne te premte (shtune dhe e diele pushim) - orari nga ora 9:00 deri 18:00 *1 ore pushim dhe minuta 5-10 pushim brenda orarit. - me kontrate te rregullt pune sipas kod...

Tirane, ofroj vend pune designer

Altech Solutions

-
Tiranë, Shqipëri
Altech solutions ë sht ë n ë k ë rkim t ë graphic designer i cili ka dëshirë të punoje, të jetë mirëkuptues ndaj vizionit të klientit dhe i gatshëm për propozime inovatore. detyrat dhe përgjegjësitë: · krijim logo, packaging, broshura, video dhe të gjitha materialet e ndryshme promocionale · krijim mock up per web duke u bazuar ne adobe x...

Tirane, ofrohet vend pune grafike

Altech Solutions

-
Tiranë, Shqipëri
Altech solutions kerkon graphic designer: - te ndertoj grafike per webfaqet e klienteve, te ndertoj web template ne pdf - te ndertoje logo, banner, etj. punohet: - nga e hena ne te premte (shtune dhe e diele pushim) - orari nga ora 9:00 deri 18:00 *1 ore pushim dhe minuta 5-10 pushim brenda orarit. - me kontrate te rregullt pune sipas kod...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - designer altech solutions

Designer altech solutions dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane