Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:Albania Punesim (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
Lloji
  • Pa përcaktuar(3)

designer - Albania Punesim

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 3 nga 3 rezultate (Këshilla për kërkim)

Graphic designer

Albania Punesim

-
Tiranë, Shqipëri
Ofrojme pune ne nje nga kompanite lider ne sektorin e reklamave, ne pozicionin vakant designer. kualifikimet/kerkesat qe duhet te plotesojne kandidatet: 1. eksperince pune mbi 2 vite 2. mosha 24-40 vjec 3. i/e afte per te krijuar raporte profesionale me klientet dhe bashkepuntoret 4. te kete njohuri ne programet: indesign, illustrator, ph...

Tirane, ofroj vend pune designer m/f

Albania Punesim

-
Tiranë, Shqipëri
​ofrojme pune ne nje nga kompanite lider ne sektorin e reklamave, ne pozicionin vakant designer. kualifikimet/kerkesat qe duhet te plotesojne kandidatet: 1. eksperince pune mbi 2 vite 2. mosha 24-40 vjec 3. i/e afte per te krijuar raporte profesionale me klientet dhe bashkepuntoret 4. te kete njohuri ne programet: indesign, illustrator, p...

Tirane, ofroj vend pune designer m/f

Albania Punesim

-
Tiranë, Shqipëri
Graphic designer ofrojme pune ne nje nga kompanite lider ne sektorin e reklamave, ne pozicionin vakant designer. kualifikimet/kerkesat qe duhet te plotesojne kandidatet: 1. eksperince pune mbi 2 vite; 2. mosha 24-40 vjec; 3. i/e afte per te krijuar raporte profesionale me klientet dhe bashkepuntoret; 4. te kene njohuri ne programet: indes...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - designer albania punesim

Designer albania punesim dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane