Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:Alba Light (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(2)
Lloji
  • Pa përcaktuar(2)

designer - Alba Light

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 2 nga 2 rezultate (Këshilla për kërkim)

Tirane, ofroj vend pune specialiste marketingu

Alba Light

-
Tiranë, Shqipëri
Pershkrimi kompania albalight shpk eshte nje kompani qe merret me tregtimin dhe instalimin e materialeve elektrike dhe kerkon te punesoje nje specialist marketingu me njohuri te mira ne graphic designer. detyrat dhe pergjegjesite krijon fushata te marketingut me permbajtje qe gjenerojne trafik ne faqen zyrtare te kompanise. analizon permb...

Tirane, ofroj vend pune specialiste marketingu

Alba Light

-
Tiranë, Shqipëri
Kompania albalight shpk eshte nje kompani qe merret me tregtimin dhe instalimin e materialeve elektrike dhe kerkon te punesoje nje specialist marketingu me njohuri te mira ne graphic designer. krijon fushata te marketingut me permbajtje qe gjenerojne trafik ne faqen zyrtare te kompanise. analizon permbajtjen e metrikave te marketingut dhe...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - designer alba light

Designer alba light dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane