Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:AlbWeb Albania (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(2)
Lloji
  • Pa përcaktuar(2)

designer - AlbWeb Albania

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 2 nga 2 rezultate (Këshilla për kërkim)

Tirane, ofroj vend pune web designer

AlbWeb Albania

-
Tiranë, Shqipëri
Albweb albania kerkoje te punesoje me kohe te plote nje punonjes/e me te dhenat si me poshte: • zhvillimi dhe dizenjimi i nderfaqeve web per sisteme cms , kryesisht wordpress, prestashop . • njohje shume e mire e adober master suite (phtoshop,illustrator kryesisht) • njohje e php, mysql, javascript, html perben avantazh . - te jete i/e si...

Tirane, ofroj vend pune grafik designer

AlbWeb Albania

-
Tiranë, Shqipëri
Albweb kerkoje te punesoje me kohe te plote nje punonjes/e me te dhenat si me poshte: • zhvillimi dhe dizenjimi i banerave dhe grafikave per rrjetet sociale si dhe te njohi sistemet cms , kryesisht wordpress . • njohje shume e mire e adober master suite (phtoshop,illustrator kryesisht) te kete eksperience ne ndertime grafike dhe te jete k...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - designer albweb albania

Designer albweb albania dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane