Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:Agikons (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(3)
Lloji
  • Pa përcaktuar(3)

designer - Agikons

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 3 nga 3 rezultate (Këshilla për kërkim)

Graphic designer

Agikons

-
Shqipëri
Agikons sh.p.k është një nga kompanitë lider në fushën e ndërtimit në shqipëri, e cila dallohet për standardet dhe cilësinë e punimeve me çmimet më konkuruese në treg. themeluar që në vitin 1996, agikons ka krijuar dhe zbatuar shumë projekte të suksesshme si: kodra e diellit 1&2 (tiranë), ''marea resort'' (kavajë), ''tarraca e ullijve'' (...

Graphic designer

Agikons

-
Shqipëri
Albdesign, një nga shtypshkronjat më të mëdha në treg dhe e para shtypshkronjë shqiptare e ҫertifikuar me standartet iso, e cila dallohet nga të tjerat për përsosmërinë dhe cilësinë e lartë të materialeve të shtypura, kërkon persona të kualifikuar dhe kreativ në pozicionin: graphic designer përshkrim i përgjithshëm graphic designer është ...

Tirane, ofroj vend pune menaxhere marketingu

Agikons

-
Tiranë, Shqipëri
Agikons sh.p.k. , një nga kompanitë lider në fushën e ndërtimit po kërkon të punësojë: menaxher/e marketingu qellimi i pozicionit menaxheri i marketingut eshte pergjegjes per pozicionimin dhe perceptimin e markes se kompanise ne treg, si edhe ndihmon në planifikimim dhe zhvillimin e strategjive të marketingut dhe shitjeve. detyrat dhe për...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - designer agikons

Designer agikons dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane