Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:AWS-ALBANIA (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(5)
Lloji
  • Pa përcaktuar(5)

designer - AWS-ALBANIA

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 5 nga 5 rezultate (Këshilla për kërkim)

Tirane, ofroj vend pune graphic designer

AWS-ALBANIA

-
Tiranë, Shqipëri
Ofroj mundesi punesimi graphic design rreth punes: - te ndertoj grafik pdf nga zero duke u permbajtur content dhe ideimit te dhene! - te ndertoje grafik logo, broshura, etj, kriteret - te kete njohuri profesionale ne programet grafike te adobe: .ai .psd - te njohe shume mire webfaqet online qe ofrojne grafika, banera, mockup, etj! - te nj...

Tirane, ofroj vend pune graphic designer

AWS-ALBANIA

-
Tiranë, Shqipëri
Ofroj mundesi punesimi graphic design rreth punes: - te ndertoj grafik pdf nga zero duke u permbajtur content dhe ideimit te dhene! - te ndertoje grafik logo, broshura, etj, kriteret - te kete njohuri profesionale ne programet grafike te adobe: .ai .psd - te njohe shume mire webfaqet online qe ofrojne grafika, banera, mockup, etj! - te nj...

✅ tirane, ofroj vend pune graphic designer 1000 - 2000 eur

AWS-ALBANIA

-
Tiranë, Shqipëri
Ofroj mundesi punesimi graphic designer ne tirane. rreth punes: - te ndertoj grafike per webfaqet e klienteve, te ndertoj web template ne pdf - te ndertoje logo, banner, etj. punohet: - nga e hena ne te premte (shtune dhe e diele pushim) - orari nga ora 9:00 deri 18:00 *1 ore pushim dhe minuta 5-10 pushim brenda orarit. - me kontrate pune...

Tirane, ofroj vend pune wordpress developer / elementor

AWS-ALBANIA

-
Tiranë, Shqipëri
Ofroj mundesi punesimi wordpress developer, zhvillues web me elementor. kriteret: - te ekzekutoje pdf file qe ka ndertuar grafik designer ne web, nepermjet elementor ne wordpress cdo gje sipas pdf dmth from sctrach. - mirembajtie website. - te kete njohuri gjuhe programimi, php dhe html. punohet: - nga e hena ne te premtec(shtune e diele ...

Tirane, ofroj vend pune wordpress developer / elementor

AWS-ALBANIA

-
Tiranë, Shqipëri
Ofroj mundesi punesimi wordpress developer, zhvillues web me elementor. kriteret: - te ekzekutoje pdf file qe ka ndertuar grafik designer ne web, nepermjet elementor ne wordpress cdo gje sipas pdf dmth from sctrach. - mirembajtie website. - te kete njohuri gjuhe programimi, php dhe html. punohet: - nga e hena ne te premtec(shtune e diele ...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - designer aws albania

Designer aws albania dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane