Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:AT Consulting Shpk (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë

designer - AT Consulting Shpk

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 3 nga 3 rezultate (Këshilla për kërkim)

Graphic designer

AT Consulting Shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi the graphic designer produces the illustrations of the requested technical documentation, using graphic elaboration tools,following the customer's standards and the operative recommendations of the technical writers. detyrat responsibilites and activities: the graphic designer in detail is in charge of the following responsibil...

3d graphic designer

AT Consulting Shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi il 3d graphic designer realizza in modo creativo progetti di grafica 3d per i clienti rispettandone consegne e tempistiche e garantendone la soddisfazione. detyrat modellare e ottimizzare i file 3d con software autodesk maya e vred impostare la scena virtuale (vred) render di immagini (vred) creazione libreria materiali 3d dise...

Mechanical designers

AT Consulting Shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi we help companies orientating their strategies on digital processes and on data through the completion of the services' life cycle, from design to analytics to the co-sourcing of the processes themselves. we help them becoming data-driven and therefore to collect, integrate and enrich their data resources, providing them with t...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - designer at consulting shpk

Designer at consulting shpk dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane