Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:AMARCORD (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(2)
Lloji
  • Pa përcaktuar(2)

designer - AMARCORD

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 2 nga 2 rezultate (Këshilla për kërkim)

Tirane, ofrohet vend pune graphic designer

AMARCORD

-
Tiranë, Shqipëri
Amarcord wine&spirits me seli ne vore, tirane eshte ne kerkim te kandidateve per pozicionin vakant: graphic designer detyrat: formulimi grafik i materialeve te marketingut; të zhvilloje materiale grafike si katalogë, broshura, fletëpalosje, e materiale të tjera të lidhura me brandet e kompanisë, projektet/shërbimet, si edhe fushata specif...

Tirane, ofert it design

AMARCORD

-
Tiranë, Shqipëri
Ofrohet vend pune graphic designer & it kompania "amarcord wine & spirits ", eshte ne kerkim te nje it & graphic designer me kohe te plote. kandidatet duhet te plotesojne kriteret e meposhtme: 1.te kete mbaruar fakultetin e informatikes 2.te kete eksperience pune mbi 1 vit ne profil 3.te dije te perdore programet e design 4.te kete deshir...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - designer amarcord

Designer amarcord dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane