Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

designer

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 162 rezultate (Këshilla për kërkim)

Graphic designer - e re

PRIMEX

-
Kosovë
Kompaniaprimex operon ne tregun evropian me baze ne fushe kosove, jemi staf i ri nerritje dhe dinamik. stafi jone prej 30 personave bashkepunon me partneret taneevropiane ne shume gjuhe dhe shume shtete! përgjegjësitë dhe detyrat: • njohuri të mira në elementet e dizajnit dhe tëjeni kreativë, • përgjegjësi ndaj punës dhe afateve kohore, •...

Graphic designer - e re

Kompania primex operon ne tregun evropian me baze ne fushe kosove, jemi staf i ri ne rritje dhe dinamik. stafi jone prej 30 personave bashkepunon me partneret tane evropiane ne shume gjuhe dhe shume shtete! përgjegjësitë dhe detyrat: • njohuri të mira në elementet e dizajnit dhe të jeni kreativë, • përgjegjësi ndaj punës dhe afateve kohor...

Graphic designer

Expert Marketing

-
Prishtinë, Kosovë
𝐏𝐫𝐚𝐤𝐭𝐢𝐤𝐞 𝐦𝐞 𝐦𝐮𝐧𝐝𝐞𝐬𝐢 𝐩𝐮𝐧𝐞𝐬𝐢𝐦𝐢 -𝑮𝒓𝒂𝒑𝒉𝒊𝒄 𝑫𝒆𝒔𝒊𝒈𝒏𝒆𝒓 (2 pozita), ne jemi duke kërkuar 2x graphic designer për t'u bashkuar me ekipin tonë. 𝐑𝐨𝐥𝐞𝐭 𝐝𝐡𝐞 𝐩𝐞𝐫𝐠𝐣𝐞𝐠𝐣𝐞𝐬𝐢𝐭𝐞: zhvillimi i marketingut dhe pasurive dixhitale (krijuesit e mediave sociale, reklamat, infografikat, ilustrimet e produkt...

Graphic designer

Tiranë, Shqipëri
Liquid block digital is an innovative social media managing and marketing agency. we operate with world-wide clients from usa, canada and europe. we work with blockchain and web3 clients, such as: nft, crypto, metaverse and more! our agency is looking for a digital media graphic designer. for this, you need to have a creative flair and a ...

Graphic designer

Tiranë, Shqipëri
Vend pune i lire graphic designer cv na i dergoni ne whatss app afati i fundit i aplikimit: 31/04/2022 22:55

Grafic designer

VAS TOUR OPERATOR

-
Shqipëri
Albtours d - vas tour operator, eshte duke kerkuar nje grafic designer me eksperience te konsoliduar. kritere te vecanta: -eksperience e meparshme pune, mbi 5 vjet. -shpejtesi dhe fleksibilitet gjate punes -njohuri te avancuara te programeve design -familjaritet per llojet e ndryshme te postimeve ne media sociale -kreativitet per te shpre...

Grafic designer

VAS TOUR OPERATOR

-
Shqipëri
Albtours d - vas tour operator, eshte duke kerkuar nje grafic designer me eksperience te konsoliduar. kritere te vecanta: -eksperience e meparshme pune, mbi 5 vjet. -shpejtesi dhe fleksibilitet gjate punes -njohuri te avancuara te programeve design -familjaritet per llojet e ndryshme te postimeve ne media sociale -kreativitet per te shpre...

Kerkoj designer

Tiranë, Shqipëri
Kërkojmë një graphic designer të talentuar për t'iu bashkuar ekipit tonë! kandidati ideal ka një interes aktiv për dizajnin, komunikimin dhe artet, minimumi një portofol gjithëpërfshirës që shfaq estetikën e tij personale të dizajnit. përveç kësaj, ai ose ajo përmbush të gjitha pikat e mëposhtme në lidhje me: detyrat - i përmbahet identit...

Graphic designer

Tiranë, Shqipëri
Kerkohet graphic designer me eksperience ne perdorimin e programeve adobe. - vleresohen ekperiencat e meparshme te punes - vleresohet kreativiteti - kerkohen aftesi te punes ne skuader - kushte shume te mira pune

Graphic designer

SHAGA shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Shoqeria shaga. shpk kerkon te punesoje graphic designer me eksperience pune. detyrat dhe përgjegjësitë: ideimi dhe krijimi i broshurave, logo-ve, video-ve dhe materialeve të ndryshme promocionale. zhvillim/propozim kompozime grafike që i përshtaten kërkesës së klientit prezantim idesh dhe konceptesh të reja bordit menaxhues realizim proj...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune designer

Njoftime pune designer dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane