Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara 7 ditët e fundit (Fshij)Shtetet:Shqipëri (Fshij) Fshijini të gjitha

Shqipëri

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 1319 rezultate (Këshilla për kërkim)

Marangoz

Ad

Fine style

-
Tiranë, Shqipëri
Kompania shqipetare e mobilimit qe ka 20 vite ne treg kerkon te punesoje marangoz dhe ndihmes marangoz. paga 800 euro + sigurime. ne varesi te shkalles se eksperiences mund te ofrohet dhe page me e larte.

Menaxher shitje

Ad

Company Riviera 2008

-
Tiranë, Shqipëri
Kompania “frigo riviera” shpk kerkon te punesoje menaxher/e shitje kërkesa për kandidatët: te kete perfunduar arsimin e larte ( preferohet fusha e ekonomise) te kete eksperience pune te ngjashme mbi 2 vjet (perben avanta...

Shofer-furnitor - e re

Frigo Riviera ShPK

-
Tiranë, Shqipëri
Kompania “frigo riviera” shpk me zgjerimin e aktivitetit tregtar te saj, kërkon kandidatë për pozicionin e hapur të punës përshkruar më poshtë: shofer-furnitor 1. siguron informacion mbi produktet e kompanise. 2. realizon transportin e mallrave në destinacionet e duhura. 3. mban përgjegjësi për mallin që mban në automjet dhe transporton....

U-learn academy ofron vend pune per mesues grafik dizajner per kurse profesionale - e re

Durrës, Shqipëri
U-learn academy ofron vend pune per mesues grafik dizajner per kurse profesionale "grafik design" aplikantet duhet: te kete kryer studimet e larta ne degen grafik design te kete experience pune mbi 5 vite si dizajner (pervoja e punes ne mesimdhenie perben perparesi) te kete njohuri shume te mira te programeve: adobe illustrator, adobe ind...

Assistant llogaritari ne nje kompani llogaritari dhe finance qe punon remote nga tirana - e re

Tiranë, Shqipëri
Kerkojme nje assistant qe do punoje per kompaninew tone . ne jemi nje kompani e diversifikuar me 15 vjete ne biznes qe ben sherbime llogaritari . gjithashtu ne bejme investime te ndryshme . kandidatet duhet te kete mbaruar universitetin per llogaritar , biznes, ekonomi ose finance me nota te mira. pervec gjuhes shqipe kandidati duhet te d...

Restorant tomahawk kerkon te punesoje staf kuzhine, kamarier/e, kasiere, sanitare, pjatalarese - e re

Tiranë, Shqipëri
Restorant tomahawk kerkon te punesoje: - staf kuzhine -kamarier/e -kasiere -sanitare -pjatalarese ✅ kriteret e punes: 🔸perparesi kane kandidatet me eksperience te meparshme pune 🔸te jete i/e sjellshme dhe i/e qeshur me stafin dhe klientet 🔸te jete i/e shkathet dhe i/e komunikueshme 👉🏻 ofrohet: 💵 pagesa e kamarier/e 30.000 leke te re...

Tirane, elbasan ofroj vend pune part time mbasdite agjent shitjesh ne terren - e re

Tiranë, Shqipëri
Kompania aura kerkon te agjent / agjente shitje ne terren me dhe pa eksperince pune. kerkohen persona te cilet te jen bashkpunues ne grup dhe motivues. mosha 19-30 vjec ! puna ideale edhe per ciftet ! trajnimet jane te mbuluara nga kompania. me page baze 450euro plus perqindje dhe vetem me perqindje ! * te interesuarit duhet te : disponoj...

Kerkoj nje dado - e re

Tiranë, Shqipëri
Isha e interesuar per nje dado per djalin 4 muajsh me orar 9-5 . cdo dite nga e hena ne te premte (shtune +diel pushim), festat shqipetare jane pushim +festat italiane . ne kohen e lire te merret me punet e shtepis . afati i fundit i aplikimit: 31/12/2022 19:47

Restorant lubonja - e re

Tiranë, Shqipëri
Kerkohet nd/kizhiniere me ose pa eksperience pune. paga e kenaqshme afati i fundit i aplikimit: 31/12/2021 21:33

Agjente ne teren per tirane durres elbasan - e re

Tiranë, Shqipëri
Euro distribution & delivery, kerkon te punesoj agjente ne teren per shitjen e proukteve detergje te dhe materiale pastrimi. agjentja punon ne nje zone te caktuar ne kembe dhe me ane te katalogut te instaluar ne tablet, reklamon produktet edhe mer porosi te cilat i dergon online ne magazine. paga baze eshte 30.000 leke ne muaj + 3% e xhir...

Sarande yes cash & carry kerkon te punesoj punonjes/e magazine - e re

Sarandë, Shqipëri
Sarande yes cash & carry pjese ar-bi servise shpk kerkon te punesoj punonjes/e magazine *preferohet te kene eksperience. *te jene te komunikushem me klientet dhe stafin. *te kene fleksibilitet ne orare. ofrohen kushte shume te mira pune dhe page. kontaktoni ne cel: +

Shitese ne sektorin frigoriferik - e re

Tiranë, Shqipëri
Superstar market pjese e ar-bi servise kerkon te punesoj shitese ne sektorin frigoriferik *preferohet te kene eksperience. *te jene te komunikushem me klientet dhe stafin. *te kene fleksibilitet ne orare. ofrohen kushte shume te mira pune dhe page. kontaktoni ne cel: + ose dergoni cv tuaj ne adresen: hr@arbidistribution.al afati i fundit ...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune shqiperi

Njoftime pune shqiperi dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane