Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara 7 ditët e fundit (Fshij)Shtetet:Kosovë (Fshij) Fshijini të gjitha

Kosovë

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 507 rezultate (Këshilla për kërkim)

Baby sitter (Punë në distancë) - e re

Ad

Ola

-
Ferizaj, Kosovë
Kerkoj dado per djalin tim 3 vjeqar te jet e aft dhe aktive ta mbaj si eshte me mir duke ja plotsuar deshirat e tij te femijes puna esht shum e let per m me shum me kontaktoni ne numrin tim personal ti japi ushqim ne ...

Teknik kabllor - e re

Interadria L.L.C

-
Prishtinë, Kosovë
Pozita: teknik kabllor detyrat dhe përgjegjësite: htrirjen dhe tërheqjen e kabllove (optike, koaksiale, bakrit, utp/stp/sftp etj.) në shtylla të ndryshme, në ndërtesa të banimit, dhe/apo në ndërtesa afaristeshtrirjen dhe tërheqjen e kabllove në infrastrukturë nëntokësore me kompresorë me presion (fiber blowing) dhe me dorështrirjen dhe të...

Dizajner grafik - e re

Horizon Plus

-
Prishtinë, Kosovë
Horizon plus është kompani e marketingut dhe zhvillimit të softuerëve që ofron zgjidhje inovative për bizneset dhe individët. kompania jonë është në kërkim të personave kreativ dhe të motivuar për të zhvilluar karrierën, që ti bashkohen ekipit. horizon plus ofron mundësi punësimi në një ambient modern dhe shoqëror, dhe mundësi të mëdha të...

Punetorë në market - e re

DAILY STORE LLC

-
Kosovë
Daily store llcështë market ushqimorë me lokacion ne fushë kosovë. aktualisht per të plotesuar nevojat tona shpallim:vend të lirë pune:pozita: punetorë në marketlokacioni: fushë kosovë / rr.hyzri talla ( rruga e uglarit ).përgjegjësitë dhe detyrat:zbaton aktivitetet e përgjithshme të shitjes së produkteve në dyqan.është përgjegjës/e për...

Shitës ambulantiv - e re

ORBICO Sh.p.k

-
Prishtinë, Kosovë
Orbico është distributor kryesor në evropën juglindore, kompani rajonale me biznes në 20 vende.ne kemi më shumë se 8000 të punësuar dhe menaxhojmë më shumë se 200 marka globale dhe lokale.për të mbështetur rritjen e biznesit tonë në kosovë ne po kërkojmë kandidatë të besueshëm, entuziastë dhe të orientuar në rezultate për pozitën e:shitës...

Operator i makinave prodhuese (4) - e re

Euro Kosova shpk

-
Prishtinë, Kosovë
Www.euro-kosova.com | facebook: flutra eurokosova sh.p.k., është kompani kosovare lider në fushën e prodhimit të letrës higjenike me teknologjin më të përparuar dhe inovative në ballkan për prodhimin e letrës higjenike.detyrat dhe përgjegjësitë:•bëjn instalimin, kontrollimin dhe monitorimin e të gjitha makinave që nga montimi deri te proc...

Consultant for it school curriculum development - e re

OJQ PEN

-
Prishtinë, Kosovë
Request for expression of interestconsultant for it school curriculum developmentdescription: ngo peer educators network (pen) is looking for a consultant for it school curriculum development on behalf of amplifying local voices for equitable development (alved), a uk government’s conflict, stability and security fund (cssf) funded projec...

Analist/e kreditor/e, arkatar/e dhe zyrtar/e per regjistrim - e re

Kreditimi rural i kosovës sh.p.k. , është institucion mikrofinanciar i regjistruar në bqk, me mision te ofroje shërbime financiare për klientët me të ardhura të ulëta, me fokus të veçantë për bizneset mikro, të vogla, bujqësore dhe aktivitetet tjera në zonat rurale dhe urbane. kreditimi rural i kosovës sh.p.k shpall: k o n k u r s për rek...

Edukatore për moshën 3 - 6 vjeç - e re

Kopshti NGJYRAT

-
Prishtinë, Kosovë
Në bazë të nenit 8, paragrafi 1 dhe 2 të ligjit të punës nr. 03 / l-212 (gazeta zyrtare e republikës së kosovës, nr. 90/2010), nenit 5, pikës c. të ligjit për arsimin në komunat e republikës së kosovës nr. 03/l-068, ua. nr. 06/2015, neni 3, për normativin mbi kuadrin profesional të arsimit të përgjithshëm, kopshti “ngjyrat” shpallë: konku...

Rrobaqepëse (4) - e re

Baby Bee

-
Kosovë
Baby bee shpall konkurs për vend pune: pozita: rrobaqepëse (4) kërkojmë rrobaqepëse me p ërvoje pune dhe profesionale ne qepje te rrobave. duhet te ketë njohuri te mire te punës me makine, ne vizatim dhe me patronë. preferohet diploma ne fushën përkatëse. për me tepër mund te kontaktoni ne numrin +383 49651355 emaila: info@babybee-shop.co...

Menaxher i shitjes (2), shitës në shitore (2) (për rajonin e mitrovices dhe vushtrris) - e re

Autopjesë Partner Sh.p.k

-
Mitrovicë, Kosovë
Autopjesëpartner është një kompani gjermano-shqiptarë që luan një rolë kyç në tregtinë e auto pjesëve dhe pajisjeve të autoserviseve, në kosovë dhe shqipëri. në këtë fushë të biznesit kemi një përvojë 25 vjeçare. rrjeti ynë përfshin 11 qendra të shitjes në kosovë dhe shqipëri. ne do të rritemi fuqishëm në këto vende dhe rajon për një peri...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune kosove

Njoftime pune kosove dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane