Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara 7 ditët e fundit (Fshij)Lloji:Të tjera (Fshij) Fshijini të gjitha

Të tjera

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 3 nga 3 rezultate (Këshilla për kërkim)

partner biznesi health&beauty (Punë në distancë)

Ad

Health & Beauty

-
Tiranë, Shqipëri
Kerkohen 30 partner biznesi per produke bukuri/shëndet dhe mjekësi alternative. qindra klientë të kënaqur që kanë zgjidhur problemin e tyre si: flokë: rënie të flokëve, thinjat e parakohshme, flokë me yndyrë/zbokth, fl...

Konkurs pune - domino's pizza - e re

Domino's Pizza Kosovo

-
Prishtinë, Kosovë
A deshironi te beheni pjese e ekipes sone ? cv-te tuaja dergoni ne kete email : [email protected] ose ne numrin : 048 41 41 41

Mesim i gjuhes gjermane online - e re

Deutsch von Zuhause

-
Prizren, Kosovë
*** mesim online i gjuhes gjermane *** jeni te ngarkuar me pune dhe nuk mund te gjeni kohe per te mesuar gjermanisht? ndoshta jeni nje person me obligime, apo edhe me femije dhe nuk gjeni dot hapesire apo kohe per te vizituar ndonje kurs ? ne jemi ketu per ju! mesim online nga rehatia e shtepise suaj! me mundesi te pershtatjes se orareve ...

Operator telefonik per sherbim outbound. rroga shume te kenaqshme ! - e re

Compact

-
Elbasan, Shqipëri
Kerkohen 20 operatore per sherbim outbound call center. nese jeni njohes i mire i gjuhes: angleze ; gjermane ; italian ; franceze ose greke , jeni personi qe po kerkojme. zyra jone e re ne elbasan ju ofron nje mundesi shume te mire per tu rritur profesionalisht dhe ekonomikisht. pas suksesit ne qytetin e tiranes prej 7 vitesh , po zgjeroh...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune te tjera

Njoftime pune te tjera dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane