Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara 7 ditët e fundit (Fshij)Lloji:Të tjera (Fshij) Fshijini të gjitha

Të tjera

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 4 nga 4 rezultate (Këshilla për kërkim)

Software developer - e re

Blue Hat sh.p.k

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi our company blue hat shpk is looking for a qualified and self-driven front-end software developer to join our team! you will be responsible for building the 'client-side' of our web applications. you should be able to translate our company and customer needs into functional and appealing interactive applications. at our company...

Nga shtepia: ne jemi ne kerkim te stafit per te rekrutuar kliente te rinj! paga shume e mire! - e re

EiFeZa IT

-
Prishtinë, Kosovë
Fitoni shumë para me pak përpjekje? tani po kërkojmë “ikm-werber” punëtorë. ju rekrutoni klientë të rinj për portalet tona të takimeve dhe ne ju paguajmë 4 euro për klient. mjafton një celular ose kompjuter dhe njohuri bazë të gjermanishtes. aplikoni tani me email ose skype (reus1406). ne jemi të kënaqur që ju njohëm!

Instruktor elektricist (part time) - e re

Instituti Profesional ATC

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi instruktor elektiçist për kursin profesional 1-vjeçare; elektiçist detyrat mësimdhënie part time (paradite ose pasdite) kualifikimet të ketë kryer arsimin profesional, dega elektrike. të ketë eksperiencë pune teorike dhe praktike si elekticist mbi 5 vite; të ketë njohuri të programeve bazë të kompjuterit; gjuha e huaj përbën pë...

Kerkoj puntor per shitjen e derivateve - e re

Nasa

-
Prishtinë, Kosovë
Kerkoj puntor per shitjen e derivateve te naftes benzines dhe gazit

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune te tjera

Njoftime pune te tjera dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane