Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara 7 ditët e fundit (Fshij)Lloji:Remote - Home Office - Telework (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë

Remote - Home Office - Telework

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Infrastructure/cloud support engineer - e re

OneContact TECH

-
Has, Shqipëri
Https://onecontact.com.mk/job/detail/infrastructurecloud-support-engineer as a infrastrucutre/cloud support engineer for cloudops team, you will join a team of individuals that are passionate about innovation and solving business problems for our customers in the transit industry. you will work with complex software systems targeted at en...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune remote home office telework

Njoftime pune remote home office telework dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane