Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara 7 ditët e fundit (Fshij)Lloji:Remote - Home Office - Smartwork (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
  • Pa përcaktuar(1)
Rajonet
  • Pa përcaktuar(1)
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(1)

Remote - Home Office - Smartwork

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Sales development representative - e re

Sales development representative as a sales development representative this position will give you the ability and freedom to exercise your creativity, communication skills and will provide you a global experience to build a sales pipeline. key responsibilities: create a sales pipeline to achieve business goals researching companies and r...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune remote home office smartwork

Njoftime pune remote home office smartwork dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane