Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara 7 ditët e fundit (Fshij)Lloji:Praktikë (Fshij) Fshijini të gjitha

Praktikë

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 6 nga 6 rezultate (Këshilla për kërkim)

Berber (punetor/praktikant) - e re

Behar Qehaja Hair Studio

-
Prishtinë, Kosovë
Kerkoj punetor ose praktikant per berber, lokali ndodhet ne laxhen mati 1 , per me shum info kontaktoni 044 433 259. instagram: @beharqehaja_hairdresser

Digital research intern - e re

Entermedia

-
Prishtinë, Kosovë
Digital research – intern full time or part time: monday to friday entermedia (entermedia.tv) is an advertising and communications agency founded in 2004, having created more than 500+ projects through 300+ clients. located in prishtina and berlin, entermedia provides branding, design, communications, video production and digital media se...

Hr intern - e re

British American Tobacco

-
Prishtinë, Kosovë
Ready to kick-start your career? apply now! [email protected]

Banakier dhe ndimes kuzhinjere - e re

GAGI RESTAURANT

-
Prishtinë, Kosovë
Gagi restaurant shpall konkurs për 1 (një) banakier, 1 (nje) ndimes kuzhinjere gagi restaurant kërkon persona të cilët janë shumë bashkëpunues dhe punojnë konfor interesit të përbashkët dhe në dobi të klientit për shërbime cilësore... të interesuarit mund të na kontaktojnë në: 044 160 665 dhe 049 522 511

Mundësi për punë praktike për studentët e fakultetit juridik - e re

Universiteti i Prishtinës

-
Prishtinë, Kosovë
Qendra për zhvillim të karrierës, fakulteti juridik, universiteti i prishtinës “hasan prishtina” njoftim mundësitë për punë praktike, nëntor 2021 1. gjykata e apelit në prishtinë njoftohen të studentët e interesuar të fakultetit juridik-up, se gjykata e apelit në prishtinë, ofron mundësi për punë praktike (pa pagesë), për 10 studentë, koh...

Praktikant/e i/e zgjidhjeve të biznesit për zyrën qendrore - e re

TEB Banka

-
Prishtinë, Kosovë
Mundësi praktike teb një ndër bankat më me renome në kosovë është pjesë e brend-it të mirënjohur bankar në turqi e mbështetur në fuqinë ndërkombëtare të bnp paribas. teb tani po kërkon kandidatë të kualifikuar për pozitën: praktikant i zgjidhjeve të biznesit për zyrën qendrore kualifikimet e kërkuara: të ketë shkollim në mis ose inxhinier...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune praktike

Njoftime pune praktike dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane