Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara 7 ditët e fundit (Fshij)Lloji:Kohë e plotë (Fshij) Fshijini të gjitha

Kohë e plotë

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 419 rezultate (Këshilla për kërkim)

Agjent imobiliarë

Ad

Remax Adventage

-
Tiranë, Shqipëri
Agjensia imobiliare remax advantage, pjesë e remax albania kërkon të punësojë: agjent imobiliarë për zyrat e saj në qendër të tiranës.. cfarë ofrojmë: -orar fleksibël. -trajnime të ndryshme brenda dhe jashtë vendit. -t...

Estetiste prane estetik dea

Ad

Estetik Dea

-
Tiranë, Shqipëri
Kerkojme estetiste per thonjte, manikyr dhe pedikyr, gel dhe tipsa te kete eksperience pune te meparshme page e kenaqshme. te permbushe kerkesat dhe deshirat e klientit ne lidhje me thonjte. te jete person i perpikte me ...

Menaxhere operacionale - e re

Future Home

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi future home real estate eshte kompania me e madhe imobiliare shqiptare. ndersa forcojme pozicionin tone ne shqiperi si kompani lider ne ofrimin e sherbimeve imobiliare, ne po zgjerojme aktivitetet tona ne treg. ne jemi ne kerkim te personave te motivuar dhe te apasionuar per t'u bashkuar me ne ne pozicionin: menaxhere operacion...

Kamarier restoranti - e re

Henry Resort &Spa

-
Durrës, Shqipëri
Përshkrimi henry resort &spa kerkon te punesoje : kamarier restoranti kualifikimet të jetë i vemendshem ndaj detajeve; njohuri te mira te gjuhes angleze ; të ketë aftësi shumë te mira komunikimi; të jetë i aftë të punojë në grup; të jetë i aftë të përballojë fluks pune. shënime për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo cv-në tek kompan...

Pjatalarese - e re

Henry Resort &Spa

-
Durrës, Shqipëri
Përshkrimi henry resort &spa kerkon te punesoje : pjatalarese kualifikimet preferohet të ketë eksperience pune në pozicione të ngjashme; te jete e sjellshme dhe e komunikueshme; te jete korrekte ne pune . shënime për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo cv-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.co...

Ndihmese kuzhiniere (f) - e re

Henry Resort &Spa

-
Durrës, Shqipëri
Përshkrimi henry resort &spa kerkon te punesoje : ndihmese kuzhiniere (f) detyrat ndihmon ne përgatitjen e ushqimeve sipas specifikimeve të menusë ditore. të asistoj ne kontrollin dhe cilësinë e ushqimeve që shërbehen ne restorant. kualifikimet preferohet të ketë experience pune; të ketë aftësi të mira komunikimi; të ketë njohuri dhe të m...

Recepsion desk /spa - e re

Henry Resort &Spa

-
Durrës, Shqipëri
Përshkrimi henry resort &spa kerkon te punesoje : recepsion desk /spa detyrat kryen rezervimet, procedurat ditore ne recepsion. siguron hyrjen e informacioneve te klienteve sakte. informon klientet per paketat dhe promovimet aktuale. kualifikimet aftësi të mira të të punuarit në internet dhe ms office packages. aftësi të mira komunikuese ...

Operator/e data entry durres - e re

ep & partners consultancy shpk

-
Durrës, Shqipëri
Përshkrimi eppc albania kërkon një operator/e data entry, për një kompani të konsoliduar dhe serioze prodhimi (fason) me seli operative në durrës. detyrat pozicioni i punës ka të bëj me hedhjen në excel në mënyrë periodike dhe të pavarur të të dhënave. kualifikimet diplomë universitare në shkencat ekonomike, matematike; (e preferueshme) n...

Operator telefonik frengjisht - e re

RG Capital

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi operator telefonik flisni frengjisht dhe jeni akoma pa pune? atehere zgjidhja per ju jemi ne. rg capital eshte ne kerkim te operatoreve telefonik me ose pa eksperience ne gjuhen; frenge ajo qe ne po ju ofrojme: punesim te perhershem; paga konkuruese mundesi rritjeje profesionalisht; ambjent dinamik,motivues dhe aktiv; bonuse te...

Faturiste per mapo cash and carry - e re

Eurolab Internacional Grup

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi eurolab internacional grup shpk, një ndër shoqëritë lider në fushën e importit dhe distribucionit në shqipëri, për shkak të zgjerimit të aktivitetit shpall pozicionin vakant: faturiste mapo cash & carry pozicioni vakant: faturiste departamenti: mapo cash& carry vendodhja: tirane detyrat hyrje, daljet e produkteve në sistem fatu...

Faturiste - e re

Eurolab Internacional Grup

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi eurolab internacional grup shpk, një ndër shoqëritë lider në fushën e importit dhe distribucionit në shqipëri,për shkak të zgjerimit të aktivitetit shpall pozicionin vakant: faturiste mapo cash & carry pozicioni vakant: faturiste departamenti: mapo cash& carry vendodhja: tirane detyrat hyrje, daljet e produkteve në sistem fatur...

Magazinier/e - e re

Trans-Logistic Company

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi kompania e transportit trans-logistic company shpk shpall pozicionin vakant per: magazinier /e –ekonomiste -financiere kualifikimet kandidati i suksesshëm duhet të ketë kualifikimet e mëposhtme: te kete mbaruar studimet ne degen ekonomik : të ketë eksperiencë pune në këtë fushë si magazinier / economist minimum 2 vite; njohuri ...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune kohe e plote

Njoftime pune kohe e plote dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane