Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara 7 ditët e fundit (Fshij)Lloji:Kohë e pjesshme (Fshij) Fshijini të gjitha

Kohë e pjesshme

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 9 nga 9 rezultate (Këshilla për kërkim)

Operator telefonik italisht me/pa eksperience

Ad

Me puneso

-
Tiranë, Shqipëri
Agjensia me puneso eshte ne kerkim te kandidateve per rolin: operator telefonik. kriteret: te jene njohes te gjuhes italiane eksperienca perben prioritet por nuk perben problem, pranohen edhe pa eksperience aftesi te mi...

Software/web developer (Punë në distancë)

Ad

Soft Developers

-
Tiranë, Shqipëri
Kerkohet nje software developer me njohuri ne gjuhet e meposhtme: php,mysql,nje framework php (laravel), javascript. do te ishte mjaft i pershtatshem nje person me ekserience te pergjithshme ne frontend css, bootstrap...

Edukatore kopshti - e re

NOAH

-
Kosovë
Kopshti noah është në kërkim të pes (5) edukatore. detyrat dhe përgjegjësitë e punës: përcjellja dhe dizajnimi i kurrikulës të të mësuarit puna e afërt me fëmijët që janë në përgjegjësi të edukatores përvojë në qasjen pozitive ndaj fëmijëve dhe përkrahje emocionale organizimi i materialeve dhe pajisjeve të përdorura sipas metologjisë të p...

Promotere (5) - e re

AKILIUS GROUP

-
Prishtinë, Kosovë
Akilius group shpall konkurs për: promotere 5 persona aftësitë e kërkuara: të ketë pervojë pune e preferuar. të jetë e sjellshme dhe komunikativr. mosha e preferuar është nga 17-30 vite të ketë njohuri në komunikim dhe shkathtësi në prezentim dhe shitje. punë stabile, me orar të njëjtë dhe atraktiv. të gjithë të interesuarat të kontaktojn...

Operatori telefonici (settore telefonia) - e re

Parr Sh.p.k

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi parr sh.p.k . )è in continua crescita e ricerca i migliori professionisti sul mercato che vogliono far parte di un contesto aziendale internazionale, dinamico, solido e aperto che investe in formazione per offrire piani di crescita su misura, stipendi al top del mercato e un eccellente sistema di bonus. per le nostre attività, ...

Instruktor – ujësjellës / kanlizimit (hidraulik) - e re

Kërkohet – instruktor ujesjelles kanalizimit për zhvillimin e kurseve profesionale. kriteret: – te kete kryer studimet profesionale per hidraulik apo profile te ngjashme; – te kete esperience pune ne implementimin e instalimeve hidraulike; – eksperienca ne mesimdhenie perben avantazh. te interesuarit te aplikojne ne e-maila adresen: [emai...

Instruktor – automekanik - e re

Kërkohet mësues i inxhinierisë automekanike për mësimdhënien e kurseve profesionale 1-vjeçare në degën automekanik. aplikanti duhet: · të ketë kryer studimet e larta në fakultetin e inxhinierisë mekanike; · të ketë përvojë pune mbi 3 vite ne autoservis; · të ketë përvojë pune në mësimdhënie; · të njohë programet bazë të kompjuterit (micro...

Instruktor – picier ( me kohë të plotë/ të pjeshme) - e re

Ofrohet pozicion pune – instruktor picier kriteret: – të ketë kryer studimet/kulifikimet përkatëse (të dokumentuar); – të ketë përvojë pune si picier mbi 5 vite; – përvoja e punës në mësimdhënie përbën përparësi; dërgoni cv-në në e_mail: [email protected] ____________________________________ adresa: rr. “bedri pejani” prishtinë

Konkurs pune per mirembajtese - e re

Shkolla Per Frizer Camellias

-
Prishtinë, Kosovë
Shkolla për frizer camellias shpall konkurs për pozitën e punës: mirëmbajtëse afati i aplikimit: 02.12.2021 orari i punës: gjysmë orari. për çdo informatë mund të kontaktoni në: +38344193932 +38344117579 adresa: rruga “enver maloku”, banesat lin project- rruga c- prishtinë.

Dizajner - e re

Savage

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi savage kerkon: dizajner detyrat kryen prodhimin e reklamave, koopertinave të librave, modeleve grafike, imazheve, logove, broshurave, posterave dhe materialeve të tjera promocionale sipas nevojave të shoqërisë për dizenjimin e nevojave grafike për produktet/shërbimet e kompanisë. administron dhe mbikëqyr prodhimin e materialeve...

Operator telefonik anglisht part time - e re

RG Capital

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi operator telefonik gjuha angleze flisni anglisht ?? kompania jone ju mirepret ! kompania jone eshte ne kerkim te operatoreve telefonik ne gjuhen angleze. ajo qe ne ju ofrojme: punesim te perhershem; mundesi rritjeje profesionalisht; ambient aktiv; bonuse te larta; kontrate pune sipas kodit te punes; orari: 5 dite ne jave nga e ...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune kohe e pjesshme

Njoftime pune kohe e pjesshme dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane