Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara 7 ditët e fundit (Fshij)Lloji:Intern (Fshij) Fshijini të gjitha

Intern

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 7 nga 7 rezultate (Këshilla për kërkim)

Praktikant në departamentin e it - e re

TEB Banka

-
Prishtinë, Kosovë
Mundësi praktike teb një ndër bankat më me renome në kosovë është pjesë e brendit të mirënjohur bankar në turqi e mbështetur në fuqinë ndërkombëtare të bnp paribas. teb tani po kërkon praktikantë për tu angazhuar në programin e praktikës si praktikant në departamentin e teknologjisë informative për zyrën qendrore në prishtinë përgjegjësit...

Junior inxhinier elektro-teknik (praktikant – me pagesë) (m/f) - e re

Coin

-
Prishtinë, Kosovë
Pozita: junior inxhinier elektro-teknik (praktikant – me pagesë) lokacioni: prishtinë, coin l.l.c. orari i punës: orar i përgjysmuar (fleksibil) përshkrimi coin l.l.c është kompania lider në fushën e sigurisë, që ofron sisteme mekanike dhe elektronike të sigurisë, dhe zhvillon pajisje dhe softuer në përputhje me nevojat e klientit. kompan...

Junior inxhinier i mekanikës (praktikant – me pagesë) (m/f) - e re

Coin

-
Prishtinë, Kosovë
Pozita: junior inxhinier i mekanikës (praktikant – me pagesë) lokacioni: prishtinë, coin l.l.c. orari i punës: orar i përgjysmuar (fleksibil) përshkrimi coin l.l.c është kompania lider në fushën e sigurisë, që ofron sisteme mekanike dhe elektronike të sigurisë, dhe zhvillon pajisje dhe softuer në përputhje me nevojat e klientit. kompania ...

Praktikant për kyc - e re

TEB Banka

-
Drenas, Kosovë
Mundësi punësimi banka teb është një ndër bankat me reputacionin më të mirë për sa i përket zhvillimit të punëtorëve të vet në afarizmin bankar duke pasur si bazë zhvillimet dhe edukimet e bnp paribas në formimin e karrierës dhe trajnimeve të punëtorëve në grupin e vet. teb tani po kërkon student në fazën e fundit të studimeve apo të dipl...

Junior inxhinier elektro-teknik (praktikant – me pagesë) - e re

Coin

-
Prishtinë, Kosovë
Pozita: junior inxhinier elektro-teknik (praktikant – me pagesë) lokacioni: prishtinë, coin l.l.c. orari i punës: orar i përgjysmuar (fleksibil) përshkrimi coin l.l.c është kompania lider në fushën e sigurisë, që ofron sisteme mekanike dhe elektronike të sigurisë, dhe zhvillon pajisje dhe softuer në përputhje me nevojat e klientit. kompan...

Junior inxhinier i mekanikës (praktikant – me pagesë) - e re

Coin

-
Prishtinë, Kosovë
Pozita: junior inxhinier i mekanikës (praktikant – me pagesë) lokacioni: prishtinë, coin l.l.c. orari i punës: orar i përgjysmuar (fleksibil) përshkrimi coin l.l.c është kompania lider në fushën e sigurisë, që ofron sisteme mekanike dhe elektronike të sigurisë, dhe zhvillon pajisje dhe softuer në përputhje me nevojat e klientit. kompania ...

Bpb junior - e re

Banka për Biznes

-
Prishtinë, Kosovë
Ndërtoni të ardhmen tuaj duke bërë ambiciet tuaj realitet dhe filloni karrierën në një vend ku mund të mësoni nga më të mirët – të mësuarit nuk përfundon me diplomim! bpb junior ofron mundësi të angazhimit të të rinjëve në trajnim dhe përgatitje profesionale nga stafi i bankë të specializuar në fusha të ndryshme të industrisë, për 3 – 4 m...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune intern

Njoftime pune intern dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane