Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara 7 ditët e fundit (Fshij)Kategoritë:Transport dhe logjistikë (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Lloji

Transport dhe logjistikë

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 2 nga 2 rezultate (Këshilla për kërkim)

Kontrollues i kualitetit te mallit - e re

Interstone

-
Lipjan, Kosovë
Konkurs për kontrollues i kualitetit të mallit inter stone l.l.c. me seli në suhadoll, lipjan ështe një kompani importuese, eksporuese dhe e shitjes me shumicë të granitit dhe mermerit në tregun e ballkanit. ne kërkojme punëtor ne poziten kontrollues i kualitetit të mallit dhe të jetë banor i komunës së lipjanit, prishtinës ose nga komuna...

Kontrollues i kualitetit te mallit - e re

Interstone

-
Lipjan, Kosovë
Konkurs për kontrollues i kualitetit të mallit inter stone l.l.c. me seli në suhadoll, lipjan ështe një kompani importuese, eksporuese dhe e shitjes me shumicë të granitit dhe mermerit në tregun e ballkanit. ne kërkojme punëtor ne poziten kontrollues i kualitetit të mallit dhe të jetë banor i komunës së lipjanit, prishtinës ose nga komuna...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune transport dhe logjistike

Njoftime pune transport dhe logjistike dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane