Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara 7 ditët e fundit (Fshij)Kategoritë:Teknologji e Informacionit (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Lloji

Teknologji e Informacionit

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 10 rezultate (Këshilla për kërkim)

Zyrtar për zhvillime softuerike (m/f) - e re

Banka për Biznes

-
Prishtinë, Kosovë
Zyrtar për zhvillime softuerike (m/f) kompetencat diplomë universitare (fusha e it apo të ngjashme); dy (2) vite përvojë pune në fushën e zhvillimeve softuerike, përvoja në sektorin bankar përbënë avantazh; preferohet njohuri me .net mvc dhe api development; preferohet njohuri në microsoft power platform; aftësi të shkëlqyera analitike; a...

Functional consultant, senior technical consultant - e re

Suisse TechPartners Kosova

-
Prishtinë, Kosovë
1. suisse techpartners kosova llc is looking for talented trainee functional consultants with an academic background in accounting/finance and preferably some exposure to technology. pmplus is an innovative solution developed by suissetechpartners, an international financial technology company headquartered in switzerland. independently o...

Zyrtar për zhvillime softuerike (m/f) - e re

Banka për Biznes

-
Prishtinë, Kosovë
Zyrtar për zhvillime softuerike (m/f) kompetencat diplomë universitare (fusha e it apo të ngjashme); dy (2) vite përvojë pune në fushën e zhvillimeve softuerike, përvoja në sektorin bankar përbënë avantazh; preferohet njohuri me .net mvc dhe api development; preferohet njohuri në microsoft power platform; aftësi të shkëlqyera analitike; a...

It expert/system governance framework specialist - e re

DAI Global

-
Prishtinë, Kosovë
Scope of work kosovo municipal integrity (kmi) activity project background: usaid’s kosovo municipal integrity activity addresses long-standing challenges related to corruption and poor-quality service delivery by the government of kosovo by enhancing public financial management (pfm), with a focus on public procurement, and by reinforcin...

It process compliance analyst - e re

Quipu

-
Prishtinë, Kosovë
We are looking for an it process compliance analyst to join our team in prishtina. quipu is the dedicated it company of the procredit group and provides comprehensive end-to-end solutions for all procredit institutions, as well as for other banks and financial institutions this includes everything from electronic payment services to softw...

Praktikant në qendrën e monitorimit të rrjetit - e re

Ipko

-
Prishtinë, Kosovë
Ipko është një nga organizatat më të suksesshme në kosovë dhe gjithnjë në rritje. ne e kemi arritur suksesin përmes profesionalizmit, kreativitetit dhe punës ekipore. ne jemi vazhdimisht në kërkim të personave të talentuar që të na bashkohen në punën tonë. kësaj radhe, shpallim konkurs për: praktikant në qendrën e monitorimit të rrjetit k...

It process compliance analyst - e re

Quipu

-
Prishtinë, Kosovë
We are looking for an it process compliance analyst to join our team in prishtina. quipu is the dedicated it company of the procredit group and provides comprehensive end-to-end solutions for all procredit institutions, as well as for other banks and financial institutions this includes everything from electronic payment services to softw...

Zyrtar të sigurisë së informacionit (alb/eng) - e re

TEB Banka

-
Prishtinë, Kosovë
Mund ësi punësimi teb sh.a është një nga bankat më me reputacion në kosovë dhe është pjesë e brendit të njohur bankar në turqi e mbështetur nga autoriteti ndërkombëtar bnp paribas. teb tani është duke kërkuar kandidatë të kualifikuar për pozitën zyrtar të sigurisë së informacionit në zyrën qendrore. përgjegjësitë kryesore: krijimi i korni...

Capacity building specialist - e re

Chemonics

-
Prishtinë, Kosovë
Chemonics international, seeks a capacity building specialist for the u.s. agency for international development (usaid)-funded kosovo e-governance activity. the purpose of this activity is to address long-standing challenges related to poor digital service delivery and ineffective management of digital government systems by the government...

Capacity building specialist - e re

Chemonics

-
Prishtinë, Kosovë
Chemonics international, seeks a capacity building specialist for the u.s. agency for international development (usaid)-funded kosovo e-governance activity. the purpose of this activity is to address long-standing challenges related to poor digital service delivery and ineffective management of digital government systems by the government...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune teknologji e informacionit

Njoftime pune teknologji e informacionit dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane