Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara 7 ditët e fundit (Fshij)Kategoritë:Te tjera (Fshij) Fshijini të gjitha

Te tjera

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 14 rezultate (Këshilla për kërkim)

Tor: trainings for the project – digital transformation - e re

Terms of reference (tor) for mentors trainings for the project “digital transformation as a guide to empowering smes and start-up businesses” organization: business consultants council general information business consultants council (bcc) in collaboration with deutsche gesellschaft für internationale zusammenarbeit (giz) gmbh and innovat...

Depoist/e (m/f), asistent/e i/e shitjes (m/f), arkatar/e (m/f) - e re

A&M Clothes

-
Prishtinë, Kosovë
Pozitat: asistent/e të shitjes, arkatar/e, depoist/e vendi i punës: prishtinë (a&m clothes – shesh, a&m clothes albi mall, a&m clothes depo qendrore – cagllavice) orari i punë: i plotë afati për aplikim: deri më 06.1 2 .2021 arkatar/e (m/f) detyrat dhe përgjegjësitë; mirëpret klientët; kryen të gjitha pagesat e konsumatorit, me para te ga...

Programues/e të uebfaqes - e re

Përshkrimi fondi i kursimeve pensionale të kosovës (fkpk) shpall: konkurs për punë dhe detyra specifike për angazhimin me afat të caktuar të një programuesi me përvojë për avancimin dhe mirëmbajtjen e uebfaqes së fkpk-së. detyrat: të përditësojë ndryshimet e platformës (wordpress ). të kryejë në kohë dhe saktësi detyrat që i jepen nga fkp...

Vende te lira pune - e re

Capital Group

-
Ferizaj, Kosovë
Capital group shpk adresa bibaj ,ferizaj shpalle keto konkurse per : 1.shofer /depoist detyrat dhe përgjegjësitë: bënë përgaditjen e porosive te mallit per pika bënë kujdesë per mallin ne depo transport i mallrave neper pika dhe klasifikim mallit te kryje sherbime te tjera qe mund te kerkohen ne lidhje me detyrat e punës. kualifikimet: sh...

Zyrtar/e i/e lartë për trajtimin e të burgosurve dhe të miturve si dhe çështje sociale - e re

Ministria e Drejtësisë

-
Prishtinë, Kosovë
Në bazë të ligjit nr. 06/l – 114 për zyrtarët publikë, neni 38 (1,2,3 dhe 4) dhe rregullores (qrk) nr. 16/2020 për pranimin dhe karrierën në shërbimin civil të republikës së kosovë, neni 40 ministria e drejtësisë – shërbimi korrektues i kosovës shpall: konkurs lëvizje brenda kategorisë të drejtë për aplikim në këtë procedure kanë vetëm në...

Punëtor në montim (5) - e re

Premium Bakery

-
Prishtinë, Kosovë
Kompania premium bakery është kompani prodhuese vendore me përvoje shumëvjeçarë ne industrinë e ushqimit me prodhimin e varieteteve te ndryshme te produkteve te miellit. ne ofrojmë buke dhe pjekurina te tjera te kualitetit shume te larte te cilat janë te certifikuara dhe vlerësuara sipas standardeve me te larta ndërkombëtare. me qellim te...

Senior democratization officer (s2) - e re

OSCE Mission in Kosovo

-
Prishtinë, Kosovë
Closing date: thursday, 6 january 2022 general minimum requirements the general minimum requirements for working with the osce are: excellent physical condition possession of a valid automobile driving license and ability to drive using manual transmission ability to cope with physical hardship and willingness to work extra hours and in a...

Teknik i elektrikës (2), teknik i ndërtimtarisë, punëtor krahu (4), shofer i kategorisë c - e re

Montkomerce

-
Gjakovë, Kosovë
Tagged as: commerce, elektrike, gjakove, kategoria c, montkomerce, ndertimtari, punetor krahu, shofer, vende pune

Rfq – purchase of hybrid vehicle - e re

UNDP

-
Prishtinë, Kosovë
Rfq purchase of hybrid vehicle for undp office nee procurement process: rfq – request for quotation kos10 – 0000011026 click here to participate office : undp kosovo – kosovo, unscr 1244 (1999) deadline: 01-dec-21 @ 11:30 am (new york time) posted on: 18-nov-21 @ 05:43 am (new york time) development area: vehicles reference number: 85864 ...

Protection assistant - e re

Description call for applications cfa 21/xk19114 open to internal and external candidates position title : protection assistant duty station : ferizaj. kosovo classification : general service staff type of appointment : special short term ungraded, 6 months with possibility of extension estimated start date : as soon as possible closing d...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune te tjera

Njoftime pune te tjera dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane