Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara 7 ditët e fundit (Fshij)Kategoritë:Të tjera (Fshij) Fshijini të gjitha

Të tjera

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 71 rezultate (Këshilla për kërkim)

Kerkohet motorrist me eksperiecne

Ad

Coco Crepes & Juice

-
Tiranë, Shqipëri
Motorrist me eksperience pune tunri 2 orari 4 me 12 e 30 pasdites me motorrin e tij paga sh e mire shperndarje krepash rruga durresit shkolla qemal stafa

Agjent imobiliarë

Ad

Remax Adventage

-
Tiranë, Shqipëri
Agjensia imobiliare remax advantage, pjesë e remax albania kërkon të punësojë: agjent imobiliarë për zyrat e saj në qendër të tiranës.. cfarë ofrojmë: -orar fleksibël. -trajnime të ndryshme brenda dhe jashtë vendit. -t...

Mirëmbajtëse - e re

Albi Shopping

-
Prishtinë, Kosovë
Bëhu pjesë e ekipit tonë! “albi shopping” me kënaqësi vazhdon rekrutimin për të plotësuar vendet e lira të punës. nëse jeni person kreativ dhe i motivuar për të zhvilluar karrierën, atëherë aplikoni edhe ju për tu bërë pjesë e ekipit tonë. ne ofrojmë mundësi punësimi në një ambient modern dhe dinamik. andaj si rezultat i zgjerimit të akti...

Puno prej shtepis - online - e re

Fitcoach24

-
Prishtinë, Kosovë
Jemi në kërkim të personave seriozë që janë të gatshëm me ndërtu biznesin e tyre personal përmes mundësisë që ofron kompania jonë. puno ku do që je në kosovë dhe jashtë vendit, përkatësisht në 95 shtete të botës. përvoja nuk është obligative. përfito bonuse tjera (dhurata, pushime jashtë vendit, trajnime speciale etj,). përparësi kanë apl...

Grand – dcp sh.p.k në prishtinë shpall konkurs për dymbëdhjetë vende të lira të punës. - e re

Grand – dcp SH.P.K

-
Prishtinë, Kosovë
Grand – dcp sh.p.k në prishtinë shpall konkurs për dymbëdhjetë vende të lira të punës. 1. pesë projektues të rrugëve; 2. dy inxhinier të elektros; 3. një inxhinier të ndërtimitarisë (drejtimi konstruktiv); 4. një inxhinier të makinerisë; 5. dy inxhinier të profileve të ndryshme dhe 6. një arkitekt. 1. për pesë (5) vendet te lira të punës ...

Specialiste logjistike - e re

Trans-Logistic Company

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi kompania e transportit trans-logistic company shpk shpall pozicionin vakant ne departamentin e imp&exp per: specialiste logjistike kualifikimet kandidati i suksesshëm duhet të ketë kualifikimet e mëposhtme: diplomë universitare. të ketë eksperiencë pune në këtë fushë minimum 1.5- 3 vite. të ketë aftësi të shkëlqyera komunikimi,...

Crm data analyst - e re

Agna Group

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi join our team if you want to be part of the largest company in the fmcg sector in albania. the crm (customer relation management) department at agna group is looking to hire a person with strong analytical and problem-solving skills, statistical skills for data analysis, as well as strong business knowledge, interpersonal and c...

Përfaqësues i shitjeve - e re

Progeen sh.p.k

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi përfaqësuesi i shitjeve ka për detyrë të ndjekë shitjet e produkteve të progeen shpk ose markave të tjera të shoqërisë. do të asistojë departamentin e marketingut dhe shitjeve në hartimin e fushatave reklamuese, ndjekjen nëpër mediat sociale, identifikimin e klientëve potencialë, shitjen dhe menaxhimin e klientit pas shitjes. m...

Punëtor pastrimi në terren - e re

Kompania kristal b ofron pune per: puntor pastrimi ne terren (pejë) - 2 pozita kushtet: pervojë pune në pastrim (xhamave,objekteve,zyreve etj) të jete i gatshëm të punoj ne grup etj. të posedoj patentë shofer. pagesa mjafte e mire. te interesuarit të na kontaktojn në numrin e telefonit 049 348 468 , ose ne email-in kristal_b@hotmail.com

Wordpress & magento developer - e re

Tiranë, Shqipëri
Job position: wordpress & magento developer job location: tirana, albania job type: full-time reports to: vp of software engineering what you will do: develop and maintain highly available and scalable wordpress applications optimize themes and plugins to reach high performance metrics seo optimization and content management work as an in...

Pastruese (mirëmbajtëse) - e re

Paradiso

-
Lipjan, Kosovë
Paradiso shpall konkurs per keto pozita; lokacioni: lipjan pastruese (mirëmbajtëse) detyrat dhe përgjegjësitë: mirëmbajtja e përgjithshme e objektit në të gjitha hapësirat e objektit; pastrimin e dyshemeve me makinë thithëse, larjen dhe dezinfektimin e tualeteve; përkujdeset për mirëmbajtjet e pajisjeve të kuzhinës; pranon dhe kujdeset pë...

Associate - e re

Scandinavian Research Partners

-
Prishtinë, Kosovë
Associate role this is an exciting opportunity to join a swedish primary research firm where you will get the chance to work with some of the biggest consultancy and investment firms in europe. we are headquartered in sweden with a second european office here in prishtina, located in one of the best places in the city centre. we are now l...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune te tjera

Njoftime pune te tjera dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane