Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara 7 ditët e fundit (Fshij)Kategoritë:Shofer (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kategoritë

Shofer

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 6 nga 6 rezultate (Këshilla për kërkim)

Shofer elbasan - e re

Autopasion sh.a

-
Elbasan, Shqipëri
Përshkrimi kompania autopasion sh.a ne filialin e saj ne qytetin e elbasanit kerkone te punesoje shofer . te dije t'i jape edhe motorit. paga eshte e kenaqshme. per me shume informacion ju lutem na konktaktoni duke na derguar te dhenat personale ose cv-tuaj ne adresen e email-it [email protected] ose kontaktoni ne numrin: 0692069982 nga o...

Shofer magazine - e re

A.M.G sh.p.k

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi a.m.g sh.p.k e themeluar qe ne vitet 90. një kompani me eksperiencë 25 vjeçare në fushën e importit dhe shpërndarjes së produkteve ushqimore të ngrira si akullore algida (magnum, corneto, carte'dor, scandal, king kone…), produkte pule lezita (kotoleta, krahe pule, finger pule, fileto pule), produkte brumi ioniki, perime polar f...

Shofer - e re

KRACO

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi kraco kerkon punonjes shofer. detyrat ben shperndarjen e produkteve nga magazine qendrore tek klientet. dorezon ne kohe dhe ne destinacionin e dukur porosite / produktet. pergjegjes per inventarin e mallit ne dorezim nga magazine dhe per demtimin e mallit gjate transportit. kualifikimet arsim te mesem. eksperience 2-3 vite si s...

Shofer - e re

Agikons

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi agikons sh.p.k është një nga kompanitë lider në fushën e ndërtimit në shqipëri, e cila dallohet për standardet dhe cilësinë e punimeve me çmimet më konkuruese në treg. themeluar që në vitin 1996, agikons ka krijuar dhe zbatuar shumë projekte të suksesshme si: kodra e diellit 1&2 (tiranë), ''marea resort'' (kavajë), ''tarraca e ...

Shofer me patente c - e re

ROAL FOOD

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi ofrohet vend pune shofer ne shperndarje porosish ushqimore me kamioncine ne filialet e kompanise. detyrat te shperndaje porosite me mjetin e punes ne kohe ne destinacionet perkatese. te jete i shkathet, korrekt dhe pergjegjes per punen te jete i komunikueshem dhe korrekt me koleget te jete pergjegjes i mallrave ne ngarkim te ke...

Shofer / ekzekutues porosish - e re

A.M.G sh.p.k

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi a.m.g sh.p.k e themeluar qe ne vitet 90. një kompani me eksperiencë 25 vjeçare në fushën e importit dhe shpërndarjes së produkteve ushqimore të ngrira si akullore algida (magnum, corneto, carte'dor, scandal, king kone…), produkte pule lezita (kotoleta, krahe pule, finger pule, fileto pule), produkte brumi ioniki, perime polar f...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune shofer

Njoftime pune shofer dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane