Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara 7 ditët e fundit (Fshij)Kategoritë:Shitje (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kategoritë
Lloji

Shitje

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 14 rezultate (Këshilla për kërkim)

Kerkoj kamarier/kamariere

Ad

Bar Kafe

-
Vlorë, Shqipëri
Kerkohet kamarier/e me dhe pa eksperienc pune , vendi i punes shume i mire, paga e kenaqshme te interesuarit te kontaktojn ne nr tel ose whatsapp per me teper info. nr tel 0693215355 cel. : 0693215355 sherbim ndaj klien...

Yummy nuts shpk vlore kerkon te punesoj nje agjent shitje per qyetetin e vlores.

Ad

Yummy Nuts shpk

-
Vlorë, Shqipëri
Yummy nuts shpk vlore kerkon te punesoj nje agjent shitje per qyetetin e vlores. detyrat : • krijimi i klienteve te rinje. • kujdesi i klientëve ekzistues. • marrja, dorezimi i porosive dhe berja e faturave ne momentin e...

Zyrtar të shitjes (3) - e re

Oxa Group

-
Ferizaj, Kosovë
Kompania oxa-group me seli në ferizaj ka hapur konkurs për : pozita: zyrtar të shitjes -3 pozitë detyrat dhe përgjegjësitë qëndron si pika e pare e kontaktit për klientët për të adresuar dhe përgjigjur kërkesave të tyre; të gjeneroj kontakte të reja, prezantoj programet e prodhimit dhe të kompletoj porositë; të vizitojë klientët në baza t...

Agjent/e i/e shitjes - e re

Enza Home

-
Prishtinë, Kosovë
Enza home kosovë eshte franshizë mobileri e regjistruar në emër të kompanisë prestige francais shpk në kosovë . enza home është një markë nga yataş për të krijuar stile të reja jetese duke i dhënë formë jetës me produktet e saj duke filluar nga dhoma e ngrënies ,mobiljet e dhomës së gjumit, dyshekët, tekstilet dhe aksesorë. duke ju falend...

Agjent/e i/e shitjes - e re

Enza Home

-
Prishtinë, Kosovë
Enza home kosovë eshtefranshizë mobileri e regjistruar në emër të kompanisë prestige francais shpk nëkosovë . enza home është një markë nga yataş për tëkrijuar stile të reja jetese duke i dhënë formë jetës me produktet e saj dukefilluar nga dhoma e ngrënies ,mobiljet e dhomës së gjumit, dyshekët, tekstiletdhe aksesorë. duke ju falenderuar...

Merchanidesere - e re

Ledo Sh.P.K.

-
Prishtinë, Kosovë
Ledo sh.p.k. është kompani ndërkombëtare e cila vepron në tregun e kosovës. ledo sh.p.k. shpall konkurs pune për pozitën: merchanidesere përgjegjësite e punës: komunikimi me partnerë dhe bashkëpunëtorë; të ketë përvojë në vozitje (patent shoferi – kategoria b); vizitë e klientëve; përgatitja e raporteve; të ketë aftësi dhe komunikim të mi...

Agjent/e i/e shitjes – prishtine (3) - e re

Doni Fruits Sh.p.k

-
Prishtinë, Kosovë
Detyrat dhe përgjegjësit: shitjet dhe realizimi i targeteve; hulumtimi dhe zgjerimi i tregut; mirëmbajtja e klientëve; prezantimi i mallrave dhe shërbimeve; komunikimi direkt me klientin; inkasimet; kualifikimi / eksperienca: diplomë e shkollës së mesme; të ketë aftësi të shkëlqyera komunikimi, prezantimi dhe negocimi; të ketë aftësi të s...

Agjent/e i/e shitjes – ferizaj (2) - e re

Doni Fruits Sh.p.k

-
Ferizaj, Kosovë
Detyrat dhe përgjegjësit: · shitjet dhe realizimi i targeteve; · hulumtimi dhe zgjerimi i tregut; · mirëmbajtja e klientëve; · prezantimi i mallrave dhe shërbimeve; · komunikimi direkt me klientin; · inkasimet; kualifikimi / eksperienca: · diplomë e shkollës së mesme; · të ketë aftësi të shkëlqyera komunikimi, prezantimi dhe negocimi; · t...

Agjent/e i/e shitjes (2) – gjilan - e re

Doni Fruits Sh.p.k

-
Gjilan, Kosovë
Detyrat dhe përgjegjësit: · shitjet dhe realizimi i targeteve; · hulumtimi dhe zgjerimi i tregut; · mirëmbajtja e klientëve; · prezantimi i mallrave dhe shërbimeve; · komunikimi direkt me klientin; · inkasimet; kualifikimi / eksperienca: · diplomë e shkollës së mesme; · të ketë aftësi të shkëlqyera komunikimi, prezantimi dhe negocimi; · t...

Agjent/e i/e shitjes (2) – mitrovicë - e re

Doni Fruits Sh.p.k

-
Mitrovicë, Kosovë
Detyrat dhe përgjegjësit: · shitjet dhe realizimi i targeteve; · hulumtimi dhe zgjerimi i tregut; · mirëmbajtja e klientëve; · prezantimi i mallrave dhe shërbimeve; · komunikimi direkt me klientin; · inkasimet; kualifikimi / eksperienca: · diplomë e shkollës së mesme; · të ketë aftësi të shkëlqyera komunikimi, prezantimi dhe negocimi; · t...

Agjent/e i/e shitjes (3) – regjionin e gjakovës dhe pejës - e re

Doni Fruits Sh.p.k

-
Gjakovë, Kosovë
Detyrat dhe përgjegjësit: · shitjet dhe realizimi i targeteve; · hulumtimi dhe zgjerimi i tregut; · mirëmbajtja e klientëve; · prezantimi i mallrave dhe shërbimeve; · komunikimi direkt me klientin; · inkasimet; kualifikimi / eksperienca: · diplomë e shkollës së mesme; · të ketë aftësi të shkëlqyera komunikimi, prezantimi dhe negocimi; · t...

Agjent/e i/e shitjes – prizren (2) - e re

Doni Fruits Sh.p.k

-
Prizren, Kosovë
Detyrat dhe përgjegjësit: · shitjet dhe realizimi i targeteve; · hulumtimi dhe zgjerimi i tregut; · mirëmbajtja e klientëve; · prezantimi i mallrave dhe shërbimeve; · komunikimi direkt me klientin; · inkasimet; kualifikimi / eksperienca: · diplomë e shkollës së mesme; · të ketë aftësi të shkëlqyera komunikimi, prezantimi dhe negocimi; · t...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune shitje

Njoftime pune shitje dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane