Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara 7 ditët e fundit (Fshij)Kategoritë:Shërbim klienti (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kategoritë
Lloji

Shërbim klienti

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 6 nga 6 rezultate (Këshilla për kërkim)

Estetikë-kozmetikë - e re

ESTEMED - BEAUTY CENTER

-
Prishtinë, Kosovë
Estemed beauty center kërkojme punetore (femer): te punoj ne dyqanin tone kozmetik i cili gjendet ne - albi mall prishtinë. kushtet e punesimit: te kete njohuri rreth kozmetikes dhe kujdesit personal te kete pervoje pune te kete aftesi te mira komunikuese me kliente dhe aftesine shitje te interesuarat te dergojne cv-ne duke i bashkangjitu...

Infermiere - e re

Pi Qendra Estetike

-
Prishtinë, Kosovë
Pozita:infermiere me licencë të punës pi qendra estetike hap konkurs për 2 pozitën, infermire me licens të punës ,aplikimi duhet të bëhet në adresën elektronike piqendraestetike@gmail.com ku bashkangjiten cv i kandidates edhe nje foto, si dhe dokumentet tjera përcjellëse:referencat nga punëdhënësit e mëparshëm , diploma e fakultetit , lic...

Onecontact macedonia remote french/english customer support - e re

We are looking for a team member who is fluent in english/french to work with our customer support team and deliver value to our customers. punctuality, a positive attitude, adherence to the schedule is a must for this position. mon - friday 3 pm - 11 pm fluency in english and french (full-time). cv should be in english excellent salary b...

Onecontact macedonia remote e-commerce customer support representative - e re

We are looking for an experienced e-commerce customer support representative whose english language skills are at a native level and is experienced in phone/email and chat support. what we need we are seeking an ecommerce customer support representative with advanced/excellent english to work remotely key responsibilities will include: mu...

Onecontact macedonia remote french bilingual representative - e re

Should be fluent in both english and french language. cv should be in english and we are offering an excellent salary with bonuses extra. fluency in english and french (part-time / full-time). cv should be in english excellent salary bonuses extra evening and night shift note: should be fluent in both english and french language we offer ...

Onecontact macedonia remote english language representative - e re

This is a full-time/part-time position, work starts at 5 pm and must be flexible to work shifts as required (evenings, nights, weekends, and holidays). this is a full time/part-time position work starts at 5 pm must be flexible to work shifts as required (evenings, nights, weekends, and holidays) should be fluent in english start immediat...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune sherbim klienti

Njoftime pune sherbim klienti dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane