Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara 7 ditët e fundit (Fshij)Kategoritë:Retail dhe Distribuim (Fshij) Fshijini të gjitha

Retail dhe Distribuim

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 8 nga 8 rezultate (Këshilla për kërkim)

Arkëtar në ekspoziturë - e re

NLB Banka

-
Mitrovicë, Kosovë
Nlb banka sh. a., me seli në prishtinë, shpall konkurs për zgjedhjen e kandidatit për vendin e punës arkëtar në ekspoziturën në mitrovicë (një vend pune) kualifikimet dhe aftësitë e kërkuara preferohet diplomë universitare në lëmin e ekonomisë, financave, kontabilitetit, administrimit të biznesit ose lëmi të ngjashme; preferohet së paku 1...

Agjent/e i/e shitjes - e re

At Home Healthcare

-
Prishtinë, Kosovë
Kompania jonë at home healthcare operon në mbi 55 shtete të botës dhe është në nivel ndërkombëtar fatmirësisht edhe në kosovë me staf professional, andaj na duhen njerëz kualitativ dhe të diciplinuar për punë.kërkohen agjent/e të shitjes në gjithë teritorin e kosoves. kushtet të cilat duhet plotësuar për pozitën agjent/e e shitjes : arsim...

Teknik i shërbimeve të ddd-së (dezinfektimit, dezinsektimit, deratizimit) - e re

Monuni

-
Prishtinë, Kosovë
Monuni control , është sektori i monuni përmes të cilit ne ofrojmë shërbime për kontrollin e dëmtuesve, dezinfektimin, dezinsektimin dhe deratizimin, që nga viti 1998. edhe pse një nga kompanitë e para që ofron këto shërbime, ne jemi të pajisur me teknologjinë më të fundit dhe produkte të cilësisë më të lartë stafi ynë kompetent dhe i tra...

Area menaxher/e - e re

Albi Shopping

-
Prishtinë, Kosovë
Tagged as: albi group, albi shopping, area menaxher, area menaxhere, menaxhment, prishtine, reputacion, stabilitet

Agjent/e të shitjes (call center) (30) - e re

Studio Moderna

-
Prishtinë, Kosovë
Kompania ndërkombetare studio moderna kërkon call center agjent/e #callcenternegjuhëshqipe #puno nga shtëpia nëse: je ai shoku/shoqja qe gjithmone ki dicka per te thënë nëse edhe t’shpisë të kanë thënë që flet shumë din dhe ki njohuri mbi shitjen mos mendo dy herë , apliko menjëherë! kemi vend per ju i përzgjedhur do të jesh nëse ke : aft...

Agjent/e i/e shitjes, telemarketing, team leader, recruiter - e re

Non - Disclosed Client

-
Prishtinë, Kosovë
Tagged as: agjent i shitjes, agjente e shitjes, recruiter, shitje, team leader, telemarketing

Shitës/e - e re

Minimax

-
Prishtinë, Kosovë
Pozita: shitës/e përgjegjësitë kryesore: të kontribuoj direkt me punën e tij/saj në rritjen e shitjeve dhe realizimin e targeteve; të jetë në gjendje që gjithmonë të gjej zgjidhjen e duhur për blerësin apo të ofroj disa zgjidhje alternative; të kujdeset që stoku të mos jetë mungesë; të ekspozoj artikujt dhe mirëmbaj hapësirat e shitjes; k...

Përfaqësues/e i/e shitjes (4) - e re

Smeg

-
Prishtinë, Kosovë
Kompania smeg kosova , brand fitues i çmimeve ndërkombëtare, për kuzhinën tuaj. smeg i dizenjuar nga arkitektë dhe stilistë të njohur ndërkombëtarisht shume shpejt vjen me nje perfaqesi zyrtare dhe ne kosove. per te ndertuar ekipin tone, kompania kërkon të punësojë 4 persona në pozicionin e përfaqësuesit të shitjeve në show room. kandidat...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune retail dhe distribuim

Njoftime pune retail dhe distribuim dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane